Telefon do 350 zł

Wiecie jak w tym 8815 wygląda odbiór TV?

Jakosc taka sobie niezbyt zadowalajaca.

A telefony firmy Trak?

A może inne pytanie - nie lepiej kupić jakiś odtwarzacz MP3 oraz używany telefon jeśli potrzebujesz tych dwóch rzeczy jednocześnie? Telefon służy głownie do czego innego (BTW widzę że coraz częściej się zdarza że akurat dzwonić/SMSować a reszta działą), więc audio jest takie sobie (pewnie chodzi o koszty), a do odtwarzania muzyki w dzisiejszych czasach służy odtwarzacz mp3.

Tak się składa, że mam odtwarzacz mp3 i telefonu nie potrzebuję do słuchania muzyki. Tak jak napisałeś telefonu potrzebuję przede wszystkim do dzwonienia i smsów. Korzystam jeszcze z kalendarza, kalkulatora i notatek. To tyle. Chcę kupić nowy, bo z używanymi różnie bywa. Mogę trafić na rewelacyjny egzemplarz, albo na kawał złomu. A za kwotę, którą chcę na to przeznaczyć nie dostanę nic rewelacyjnego.

Dodane 14.08.2010 (So) 23:56

Na razie podjąłem wstępną decyzję. Będzie to telefon firmy Myphone. Zastanawiam się nad modelem 6651 i 6670. Oba są podobne, z tym że 6651 jest tańszy, a 6670 ma dotykowy ekran. Miał ktoś styczność z 6670?

Ja np nie ale dotykowy myphone?Pierwsze slysze.A co do tych dwoch opinie powinne byc na telix.pl

Na razie zdecydowałem się na 6670. Nie jest dużo droższy od 6651. Telefon kupię w przyszłym miesiącu i do tego czasu jestem otwarty na inne propozycję.