Telefon do 350 zł

(Pawel Zwolankiewicz) #1

Witam.

Chcę kupić NOWY telefon w cenie do 350 zł (ma jej nie przekroczyć, równie dobrze może kosztować 200). Moje wymagania to bluetooth i ciekawy wygląd.

Do tej pory znalazłem Alcatela OT 800. Czy warto go kupić?

Dziękuję za wszystkie propozycje.

(system) #2

Musze przyznać że widziałem tego alcatelka i ma baaaardzo wygodną tą klawiaturkę jak szukasz do smsowania to śmiało polecam bo klawiatura wymiata....jest prawie tak wygodna jak w Blackberry 8520 telefonik dosyc dobry co potwierdza większość osób... http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/ot800/

(Pawel Zwolankiewicz) #3

Też go miałem w ręce. Generalnie solidnie wykonany. I podoba mi się w nim T9 :smiley:

(apik) #4

Chyba żartujesz z tym Alcatelem, tej firmy w ogóle się nie bierze pod uwagę! Zainwestuj lepiej np w Nokię 6303c, niezawodny telefon. Może wyglądu ciekawego nie ma (choć mi się bardzo podoba), ale posiada bardzo dobre parametry i jest solidny. Alcatel nie ma ani tego ani tego. Nie wiem w ogóle po co alcatel wypuścił nowy model.

(system) #5

Jak miałeś przedpotowego Alcatela to dlatego masz taką opinię...Miałem kiedyś Alcatela 556 (swego czasu Alcatel z wyższej półki) i naprawde był solidnie wykonany...nie zacinał się wszystko chodziło jak miodzio i bateria 6 dni....czego chcieć więcej ?? Do dziś żałuję że go sprzedałem...Nie wiem czy miałem OT 800 w ręku ale zauważ że ten plastik w tym Alcatelu jest lepszy niż w Samsungach z najniższej półki...

(Pawel Zwolankiewicz) #6

Pierwsza komórka taty to był właśnie jakiś Alcatel. I pierwsze co się zepsuła to bateria po 5 latach

(system) #7

Ale nie ma co porównywać tamtych Alcateli z tymi nowymi....Po utworzeniu spółki Alcatel-Lucent jakość tych telefonów poszła naprawdę na przód i co najważniejsze MENU się bardzo zmieniło na lepsze...

(system) #8

Dlaczego odradzasz Alcatela ? Bo to Alcatel a nie np Nokia ?

Nawet nie wiesz jak bardzo ta firma poszła do przodu.

Poza tym u Alcatela bardzo dobra jakość wykonania zawsze dominowała nad funkcjami.

Wracając do tematu, ja ze swojej strony mogę polecić 6303, właśnie tego Alcatela, bądż Samsunga S5220

Pozdrawiam

(Spamek) #9

Może nokia 5130, tutaj możesz zobaczyć prezentację tego telefonu:

nokia 5130

(Pawel Zwolankiewicz) #10

Nie wiem czy zauważyłeś, ale telefon nie mieści się w moim przedziale cenowym.

-- Dodane 13.08.2010 (Pt) 18:42 --

Chodzi ci o Avile?

(system) #11

Sorry, S5200 :slight_smile:

tu masz specyfikacje http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5200/

Na allegro możesz dostać 6303 za 300zł nową, bez simlocka :slight_smile: Rozejrzyj się.

(apik) #12

Z tym 300zł to przesadziłeś bo nawet z Orange będzie trzeba nieźle poszukać

(system) #13

Z tym 300zł to przesadziłeś bo nawet z Orange będzie trzeba nieźle poszukać

(kamil19116) #14

Nokia 2700 -euro.com.pl cena 279 i jest naprawde dobra testowalem ja tydzien i byla fajna polecam

(system) #15

To już lepsza pod względem parametrów i jakośći nokia 2730 - 300zł w ME i Euro.

(Pawel Zwolankiewicz) #16

Obie nokie 27xx są ciekawą propozycją. A co sądzicie o telefonach firmy MyPhone?? Byłem dzisiaj w Mediamarkcie i widziałem modele 8815 i 6651.

(system) #17

Jeśli nie zalezy ci na bajerach takich jak aprata czy mp3 a tylko na dual sim to tez mozna przemyslec te telefony :slight_smile:

(Pawel Zwolankiewicz) #18

Aparat mnie mało interesuje. Co tam jest nie tak z mp3? Pisze, że telefon je obsługuje.

(system) #19

słaba jakość odtwarzacza.

radyjko z targu za 3 zł brzmi lepiej.

Pozdrawiam

(kamil19116) #20

Lepiej wybierz nokie 27XX i pewnosc jakosci wykonania i prostej obslugi.My phonem nawet nie zawracaj sobie glowy.