Telefon do 350 zł

Witam.

Chcę kupić NOWY telefon w cenie do 350 zł (ma jej nie przekroczyć, równie dobrze może kosztować 200). Moje wymagania to bluetooth i ciekawy wygląd.

Do tej pory znalazłem Alcatela OT 800. Czy warto go kupić?

Dziękuję za wszystkie propozycje.

Musze przyznać że widziałem tego alcatelka i ma baaaardzo wygodną tą klawiaturkę jak szukasz do smsowania to śmiało polecam bo klawiatura wymiata…jest prawie tak wygodna jak w Blackberry 8520 telefonik dosyc dobry co potwierdza większość osób… http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/ot800/

Też go miałem w ręce. Generalnie solidnie wykonany. I podoba mi się w nim T9 :smiley:

Chyba żartujesz z tym Alcatelem, tej firmy w ogóle się nie bierze pod uwagę! Zainwestuj lepiej np w Nokię 6303c, niezawodny telefon. Może wyglądu ciekawego nie ma (choć mi się bardzo podoba), ale posiada bardzo dobre parametry i jest solidny. Alcatel nie ma ani tego ani tego. Nie wiem w ogóle po co alcatel wypuścił nowy model.

Jak miałeś przedpotowego Alcatela to dlatego masz taką opinię…Miałem kiedyś Alcatela 556 (swego czasu Alcatel z wyższej półki) i naprawde był solidnie wykonany…nie zacinał się wszystko chodziło jak miodzio i bateria 6 dni…czego chcieć więcej ?? Do dziś żałuję że go sprzedałem…Nie wiem czy miałem OT 800 w ręku ale zauważ że ten plastik w tym Alcatelu jest lepszy niż w Samsungach z najniższej półki…

Pierwsza komórka taty to był właśnie jakiś Alcatel. I pierwsze co się zepsuła to bateria po 5 latach

Ale nie ma co porównywać tamtych Alcateli z tymi nowymi…Po utworzeniu spółki Alcatel-Lucent jakość tych telefonów poszła naprawdę na przód i co najważniejsze MENU się bardzo zmieniło na lepsze…

Dlaczego odradzasz Alcatela ? Bo to Alcatel a nie np Nokia ?

Nawet nie wiesz jak bardzo ta firma poszła do przodu.

Poza tym u Alcatela bardzo dobra jakość wykonania zawsze dominowała nad funkcjami.

Wracając do tematu, ja ze swojej strony mogę polecić 6303, właśnie tego Alcatela, bądż Samsunga S5220

Pozdrawiam

Może nokia 5130, tutaj możesz zobaczyć prezentację tego telefonu:

nokia 5130

Nie wiem czy zauważyłeś, ale telefon nie mieści się w moim przedziale cenowym.

Dodane 13.08.2010 (Pt) 18:42

Chodzi ci o Avile?

Sorry, S5200 :slight_smile:

tu masz specyfikacje http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5200/

Na allegro możesz dostać 6303 za 300zł nową, bez simlocka :slight_smile: Rozejrzyj się.

Z tym 300zł to przesadziłeś bo nawet z Orange będzie trzeba nieźle poszukać

Z tym 300zł to przesadziłeś bo nawet z Orange będzie trzeba nieźle poszukać

Nokia 2700 -euro.com.pl cena 279 i jest naprawde dobra testowalem ja tydzien i byla fajna polecam

To już lepsza pod względem parametrów i jakośći nokia 2730 - 300zł w ME i Euro.

Obie nokie 27xx są ciekawą propozycją. A co sądzicie o telefonach firmy MyPhone?? Byłem dzisiaj w Mediamarkcie i widziałem modele 8815 i 6651.

Jeśli nie zalezy ci na bajerach takich jak aprata czy mp3 a tylko na dual sim to tez mozna przemyslec te telefony :slight_smile:

Aparat mnie mało interesuje. Co tam jest nie tak z mp3? Pisze, że telefon je obsługuje.

słaba jakość odtwarzacza.

radyjko z targu za 3 zł brzmi lepiej.

Pozdrawiam

Lepiej wybierz nokie 27XX i pewnosc jakosci wykonania i prostej obslugi.My phonem nawet nie zawracaj sobie glowy.