Telefon do 350 zł

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem telefonu, raczej przez Allegro.

I nie będę oryginalny, poproszę o pomoc w wyborze aparatu.

Telefon ma być do 350 zł, najlepiej nowy, ale jak będzie używany i nie zajechany to się nie obrażę. Modele, które ja rozważam to Siemens Cx65 - używany, SE T630 - używany, dobrą ofertą wydaję się SE K300i - nowy, lecz na całym Allegro nie ma tego nowego modelu z simlockiem na Ere … ew. Nokia 6030 - nowa. Dobrym rozwiązaniem też byłoby nabycie Nokii 6020 - używanej. Proszę o prozycje innych telefonów, które są warte uwagi, oraz wypowiedzi nt. modelów, które ja zaproponowałem. :slight_smile:

Ja mam sony ericsson k300i bardzo dobry telefon za taka cene nowy kosztuje 400 zł w plusie na karte więc nie wielka róznica :mrgreen:

bierz

Polecam motorole V500. Duzy ładny wyświetlacz, mp3, filmy, bluetouch, poprzez kabel usb mozliwośc tuningu oprogramowania.

Polecam

Zapoznaj sie z regulaminem co może być w podpisie

A ja w sklepie (mobil media) widziałem SE K300I za 150zł :o :o :o :o

Co sie na tym świecie porobiło :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Rubber duck : na abonamment chyba, albo w innym miksie

Rafall : dopłać i bierz E398/E1 a nie jakieś starocie. Za 400 już kupisz E398/e1 może nawet jeszcze na gwarancji.

Ja polecam nokie n-gage do 350 da sie znaleźć w niezłym stanie .Naprawe godne polecenia najplesze gry na fona btś miałe jakie istniejo.A dotego oprogramowanie symbian an które jest baaardzo dużo programów .I karta 32 mb lub 512 na allegro 50 zł.MP3 wsadzisz ile chcesz :wink:

Sodurator : wydaje mi się że Rafall szuka telefonu, a nie konsoli o wielkości plecaka :confused:

zobacz se na wymiary nie jest taka duża a w porównaniu do tych telefonów to jest kombjan

Sodurator : głupoty gadasz, chyba nie widziałeś innych fonów :confused: n-gage to konsola z funkcja telefonu (nie udaną funkcja ale to szczegół) a nie odwrotnie. Jak już pisałem autor chce telefon, a nie kombajn :stuck_out_tongue: Jakby chciał kombajn to by napisał… i zapewniam Cie że n-gage wypadł by na końcu listy kombajnów (a przynajmniej gdzieś pod koniec:P)

Zgadzam sie z taosem. Dopłac troche i kupuj e398(ewentualnie jesli nie bedzie miał softu z e1 to sobie mozesz wgrac).Ten telefon w stosunku do swoich parmetrów jest na pewno dobrym wyborem(bije o głowe wymienione tutaj telefony)