Telefon do 350 złotych

Przedział cenowy:

300 - 350zł

Funkcje:

Karta pamięci, w miare duży wyświetlacz (176x220, nie mniejszy), bluetooth, mp3

Upatrzone modele:

SE k550i, Samsung d900i

Nie zależy mi na bajerach i super nowoczesnych funkcjach. Chce prosty, ale dobry telefon. Telefonu używam głównie do podstawowych funkcji: sms, internet, dzwonienie. Nie chcę: Siemens, LG, Motorola.

Pozdrawiam :slight_smile:

Bardziej od SE k550i polecam SE k530i ponieważ to już jest telefon 3G, więc posiada dużo szybszą prędkość neta :wink:

Niech i tak jeszcze ktoś inny Ci doradzi :wink:

Nokia E61

HTC Wizard

Nokia N73 (na aukcji)

Myślałem nad nim, ale internet tylko i wyłącznie przez GPRS niestety. Siła wyższa, nie mam innego wyjścia.

Raczej wolałbym mniejsze telefony, bardziej poręczne :slight_smile:

K550i jest dobry. :wink: Mały, poręczny i funkcjonalny, powinien Ci wystarczyć. :wink:

SE k550i nie polecam gdyż ma beznadziejną klawiaturę, napisać coś na nim to droga przez mękę.

Co do Samsunga d900i to jest ok ale ja bym polecał Samsunga z370 bo jeżeli interesuje Cię małe i poręczne to będzie to idealny wybór. Miałem ten telefon ponad rok i byłem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam

E61 jest bardzo poręczna… zastanów się nad komunikatorami (9300, 9300i, 9500 bo akurat pasują do budżetu :slight_smile: )

Komunikatory odpadają :slight_smile:

A co do tego k550i i jego klawiszy - są aż tak beznadziejne, czy da się przyzwyczaić? :slight_smile:

No to może W810i?

W810i odpada - cena jak dla mnie zbyt duża.

używanego W810i w bardzo dobrym stanie spokojnie kupisz za 350zł

Wolałbym jednak, żeby to był nowy model. Wziąłbym tego k550i, ale te klawisze nie dają mi spokoju…

może M600i :wink:

to jedyny SE na którego można zwrócić uwagę :wink:

Nie no… Klawisze nie są takie złe, :wink: ale trochę kują w palce… :roll: No chyba, że wolisz telefon z systemem…

zaznacz że chodzi o K550i :wink:

a z resztą… kumpel go ma i nie poleca, gdyby mógł, zmieniłby go na coś innego :wink:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Zdecydowałem się jednak na k550i. W związku z tym mam pytanie: czy jeśli mam MixPlusa, a umowa kończy mi się dopiero za 2 lata, to moge sprzedać obecny telefon i kupić jakiś inny?

będziesz żałował… ale dobra, nie obchodzi mnie to, w końcu nie mój fon :smiley:

możesz

również tak uważam.

Dobra rada: może zastanowisz się jeszcze raz nad swoim wyborem…

Pozdrawiam