Telefon do 350zł

Chciałbym zakupić telefon … myślę o:

-Cect 599

* świetne głośniki,

    * czujnik poziomu, który pozwala sterować grami nie dotykając klawiszy i ekranika,

    * po obróceniu telefonu do pozycji poziomej podczas oglądania filmów ekran przełącza się w tryb pełnoekranowy.

    * System "Shake" pozwala wybierać i przerywać połączenia za pomocą gestów.

    * Potrząsając telefonem można też ekspresowo przełączyć tapetę ;)


Wszystkie te funkcje można włączać i wyłączać w zależności od upodobań użytkownika.


Specyfikacja techniczna:


    * Dual Band GSM 900 / 1800 (Odblokowany dla wszystkich sieci)

    * Dual Sim - Obsługa dwóch kart sim

    * Waga: 82.5g

    * Rozmiary: 55 x 103 x 12 mm

    * Ekran dotykowy 3.2" 16:9 262K TFT

    * Głośniki Stereo

    * Karta 512MB Micro SD w zestawie

    * MP3 Ringtone supported

    * Accelerometer Detects Sensor

    * Odtwarzacz MP3 / MP4 / 3GP

    * Aparat 1.3 Mega Pixel (4X Digital Zoom)

    * GPRS

    * Vibracja

    * WAP

    * Obsługuje połączenie USB bezpośrednio z komputerem (wykrywany jako dysk wymienny lub webcam - do wyboru przez użytkownika)
  • SPV M3000 ma windows mobile, slider, klawiatura QWERTY, dotykowy ekran

Poszukaj jakiegoś sprawdzonego SE lub HTC

Odradzam Cect 599. Jest to jakieś chińskie badziewie które długo raczej Ci nie podziała.

Proponuje Ci poszukać coś od HTC, Samsunga, Sony Ericssona albo Noki. Okraś się w ogóle czego oczekujesz od telefonu i pamiętaj że cena to nie wszystko (w tym przypadku są to wyrzucone trzy stówki)

Pozdrawiam

Słyszałem że cect 599 jest do dupy co tylko potwierdziło to czego się dowiedziałem … SPV M3000 jest raczej sprawdzonym telefonem

Zapomniałem dodać ten telefon: PDA A958

Co do PDA A958 to podobna ocena co Cect 599. Skąd ty takie telefony wynajdujesz?? :slight_smile:

Co do SPV M3000 to już zupełnie inna historia, jest to fajny telefonik. Możesz rozważyć jego zakup a nie zawiedziesz się :slight_smile:

Kolega chce sprzedać M3000 z padniętą baterią za 250zł i może kupie (baterie są po 30zł)

Cena nawet przyzwoita (zakładając że telefon jest w dobrym stanie). Na pewno za 250zł nie kupisz lepszego telefonu, a następnym razem to nawet nie patrz na chińskie badziewia :wink: szkoda pieniędzy.

Pozdrawiam

pewnie ten m3000 ma coś zwalone :confused: za tyle nigdy nie kupisz m3000… pewnie zobaczył gubiący się zasięg…

aha i obudowy za chiny nie kupisz :wink:

Skoro tak mówicie to wole się ubezpieczyć co myślicie o Cingular 8125 ? (M3000 z innym brandingiem)

Do M3000 to temu Cingular 8125 “trochę” brakuje… Chyba nie uważnie czytałeś porady. Jeśli chcesz mieć dobry telefon to nie szukaj go wśród tego typu produktów. Podawałem sprawdzić marki które Ci podawałem.

Jest jeszcze druga możliwość, ale bardziej bolesna i droższa :arrow: kup jeden z telefonów nad którymi się zastanawiasz i sam oceń czy było warto…

Ponawiam także propozycje że mogę pomóc Ci w wyborze telefonu, ale musisz się określić czego od niego oczekujesz.

Pozdrawiam