Telefon do 360 zł (Nowy)

Ja tam jestem z niego zadowolony :smiley:

Filmy na YouTube dobrze się ogląda, bateria długo trzyma,

Mam już go od 3 miesięcy i nie miałem z-nim problemów :smiley:

Brałbym Lumie 610. w tej cenie każdy Android będzie wolniejszy od tej Lumii

Ta. Może i sam WP7 chodzi szybko jeśli chodzi o działanie interfejsu, ale spróbujcie poinstalować na tym telefonie troszkę aplikacji i ogólnie go w pełni wykorzystać, a zobaczycie jak bardzo się mylicie. Na tej Nokii z tego co wiem nawet Skype wycofali. Jak już to Lumia 710, ale raczej nie znajdziecie za 380zł nowej. Ogólnie w tej cenie autor wątku ma troszkę wygórowane wymagania. Warto się zastanowić nad tą XPERIĄ Tipo, może to nie demon prędkości, ale w tej cenie naprawdę trudno coś lepszego znaleźć - nowego z tymi wymaganiami.

Ok. Na Tipo zainstalujesz wszystko. Nie ważne że po instalacji ciężkiej gry/aplikacji telefon zwolni, będzie mulić, przycinać się ale hurra zainstalowało się.:wink: Na G1 z nowszymi ROMami też można było odpalić przykładowo skype - inna sprawa że chodziło to tak wolno że nie dało się tego używać. W tej cenie masz Lumie 510 która ma dość spory wyświetlacz 4

LG Swift L5 można kupić już bodaj w okolicach 400zł. Jak na tę cenę telefon prezentuje się dość przyzwoicie, zarówno w ręce jak i na papierze.

Skąd masz takie informacje? Na papierze L5 wypada słabo, w ręce jeszcze gorzej - oliwy do ognia dolewa zwłaszcza katastrofalnie słaby wyświetlacz.

Mi w miarę dobrze działał HTC Wildfire S:

http://allegro.pl/htc-wildfire-s-android-qwerty-3g-gw-pl-menu-i3422240546.html

Chociaz mam teraz focha na HTC, bo zrezygnowali z odnajdywania telefonu dzięki HTC Sense ///problemy finansowe.

Tym samym na nowy telefon (mówiąc o sobie) wybrałbym raczej SGSIII niz HTC One… :wink:

@Hookz chyba SGS IV.

@Bartek9595 do podstawowych rzeczy Ci wystarczy ale szału nie będzie to musisz sobie uświadomić. Ja ją miałem jako służbowy przez 2 dni i odłożyłem do pudełka i leży sobie. Android 4.0.4 już nie najnowszy więc od razy wgrałbym coś innego lżejszego żeby sprawniej chodził ten telefon.

kształt jednobryłowy? nie za bardzo rozumiem, chodzi o to aby telefon nie był np w 2 częściach?

Ma być dotykowy, nie zawieszac sie i w granicach 400zl? Raczej wadpie zeby telefon dotykowy za taka cene sie nie zawieszal. Doskladaj jeszcze 200zl i za ok 600zl stoi galaxy ace 2.

A jesli chcesz bez zadnych lagow polecam s4/note 2/one x

Napisałem to 3 miesiące temu to już nie jest aktualne, a z mojego tipo jestem zadowolony i jakoś mi się nie zawiesza :smiley:

Google nie gryzie :wink:

Telefon jednobryłowy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Telefon_jednobry%C5%82owy