Telefon do 360 zł (Nowy)

Cześć

Jaki telefon waszym zdaniem był by dobry, i spełniał moje wymagania ?

Cechy:

-Kształt jedno bryłowy

-Aparat 3,2 mpx

-Dobre odtwarzanie filmów

-Łatwe korzystanie z neta (YouTube,Google,Onet)

-Odtwarzacz mp3

-Gniazdo mini jack na słuchaweczki :slight_smile:

-Wejście na kartę micro SD

-No i żeby się nie zacinał bo mnie szlak trafi :smiley:

Nokia 311. Ma wszystko, czego potrzebujesz. Ogólnie polecam, znajomy ma i wszystko działa jak powinno.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/asha311/

http://allegro.pl/listing/listing.php?id=165&order=d&string=nokia+311

http://www.morele.net/telefon-komorkowy … ck-353897/

nie wiem czy by ci pasował ale telefon jest bardzo wytrzymały:D

MrBeckham666 , gdzie w Solidzie niby masz: aparat w miarę dobry (3.2), odtwarzanie filmów, łatwą obsługę internetu… ?

Nie za fajne te modele, polecicie inne ?, jak możecie :wink:

To sprecyzuj jeszcze bardziej:

Dotyk/ niedotyk? Preferowana marka? Jakiś system? Może klawiatura qwerty? Napisz jeszcze jakieś upodobania. W razie czego ja doradzam tylko nokie bo jestem psychofanem ;]

Cechy to przemawiają za czymś na Androidzie, ale finanse wręcz przeciwnie, bo w tej cenie nie kupisz nic nowego co dobrze by działało. Może Samsung Monte Ci przypasuje.

Moje potrzeby:

-Głównie do słuchania muzyki (gniazdo jacka 3.5 mm)

-Kształt jednobryłowy

-panel dotykowy

-W miarę dobry aparat

No i musi być nowy

Budżet 380 zł

LG p500. (nie kp500, tylko p500) Szału nie ma, ale jak wgrasz MiUI albo Cyanogena to całkiem sprawnie to sobie radzi. Oficjalny soft na niego to 2.3. Ewentualnie Lumia 610, ale na allegro nie dostaniesz w takiej cenie (może uda się przez tablica.pl lub inne serwisy tego typu). Nokia 500 tez mieści się w cenie (aparat 5 MPx vs. 3.2mpx w LGp500), ale system to Symbian, więc troszkę kiszka w tej chwili.

Moja propozycja? Dorzuć jeszcze stówkę i kup Galaxy Ace, albo 150 i HTC 8S.

P.S. Poczytaj też o Lumii 510. trochę kiszka telefon, ale i tak będzie lepiej działał niż Android albo Symbian w tej cenie.

Postanowiłem że kupię Sony Xperia tipo ale dzięki za pomoc :wink:

Z nowych w tej cenie Nokia Lumia 610.

Tipo fajny telefon. Używałem przez krótki czas i byłem zadowolony.

Ostatnio kupiłem samsung galaxy pocket dla chrześnicy za 380 zł :stuck_out_tongue: nawet daje rade

Daje radę, ale ten wyświetlacz trochę za mały chociażby do internetu.

Tipo ma bardzo duży potencjał, miałem przez miesiąc i nie można powiedzieć złego słowa. Miesiąc bez zawieszenia i restartu, bateria przy ciągłym dostępie do internetu 2 dni wytrzymywała i nawet szło po internecie poserfować.

Internet na 320 x 480 px? Co najwyżej pocztę można sprawdzić.

Oglądałem na takim, nawet na 240x400 czy dawniej 240x320 i jakoś nie widzę problemu.

Ale dzisiaj wszystko musi być superhiperfullHD. Ja na 128x128 ebooki czytałem (najpierw trzeba było je samemu przygotować). Dostęp do internetu? Nokia e51 - chyba 128x160. Pierwszy dotykowiec to HTC Wizard - 320x480 jeśli dobrze pamiętam i z netem radził sobie bardzo dobrze.

Oczywiście im więcej tym lepiej, a gdybym miał teraz wrócić do czegoś wielkości pocketa to miałbym ciężko, ale nie ma co przesadzać.

Nie musi, spokojnie da się oglądać na 360x480. To jest taki standard dla wyświetlaczy 3-3.5". Fakt że moja retina ma 640x960, i faktycznie obraz przy 3.5" jest niebo a ziemia, ale naprawdę neta da się przeglądać.

3 palce daje sobie uciąć że też 240x320 jak Nokia E50. TO co podałeś to chyba format nagrywania Video dla E50 :slight_smile:

Racja. Zapomniałem że po 6030 miałem 6151 i tam było coś w stylu 128x160.