Telefon do 400/450 zł zł

Witam !

Otóż chcę kupić telefon do 400/450 zł. Jakie polecacie. Ja mam na oku: SE W580i, Nokia 6300, Samsung U600/U700, LG Shine KE970.

Zależy mi na dobrym odtwarzaczu muzyki i jak najlepszej jakości.

Dopuszczam używane, ale wolałbym nowy

Pozdrawiam

SE W810i

Nokia 5200

Nokia 5300

Nokia 6300

—Ogólnie, jeżeli chodzi o SE to i tak raczej Walkman’y

już bardziej opłaca się wziąść W580i. Nowsza wersja Walkman 2.0 i większy wyświetlacz. Jedynym minusem tego telefonu w porównaniu z W810 jest gorszej jakości aparat… ale nie powinno to przeszkadzać, skoro użytkownikowi Szymon Stępniewski bardziej zależy na dobrym odtwarzaczu muzyki :slight_smile:

N73… używkę już za tyle wyłapiesz na allegro z pełnym zestawem, gwarancją i PL menu, bez sima :wink:

a jak tylko do muzy to tylko N91 bo on przebija walkmany :slight_smile: Albo N81 ale cię na niego nie stać :slight_smile:

N73 to dla mnie nowoczesna cegła wolałbym mniejszą komórkę. Ok Zmieniam pytanie jaką wybralibyście komórkę z tych co ja podałem ?

Samsung u600/u700…oh yeah :smiley: ZDECYDOWANIE :slight_smile:

Z mojej strony polecę Ci SE. Co Walkman to Walkman :smiley:

SE robi dobre telefony muzyczne, a więc też stoję za SE. Nokie są po prostu głośniejsze…

no i tu się mylisz bo N73 jest cichsza na głośniku niż walkmany… a jakość muzy na słuchawkach w N91 jest 2x lepsza niż w jakimkolwiek walkmanie! głośnik ma podły, to prawda ale na słuchawkach :wink: cud, miód i orzeszki :stuck_out_tongue:

Na słuchawkach zawsze jest lepsza jakość… Oczywiście to też zależy od właśnie słuchawek.

ale na tych samych słuchawkach między N91/N81 a jakimś walkmanem no to wygrywa N91/N81…

SE P990i spokojnie kupisz ja sam nabyłem dobrą używkę za 420 zł

M3000 jest IMO lepszy :wink: no i kosztuje podobnie…

SE W580i

6300 odradzam - aktualnie użytkuję. Badziewny playerek ta Nokia ma, ale ogólnie to dobry telefonik. Głośnik, choć mały: niczegosobie… Dlatego, z tych co autor wątku wymienił wybrał bym - również - SE W580.