Telefon do 400 zł

Witam

Jak w temacie, chcę kupić telefon za około 400 zł. Jeśli chodzi o firmę to najlepiej sony ericsson, choć nie koniecznie. Upatrzyłem sobie se W380i, ale z tego co się orientuję ma dość słabe parametry. Może ktoś z forumowiczów posiada ten model i może coś więcej o nim powiedzieć?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

wg mnie calkiem dobry fon sam by sobie go wzial chetnie w orange na abonament ->abonament 35 zł telefonik za 1zł bardzo dobry fon nie ma tylko do szczescia nagrywania filmow sam zamierzam sobie go kupic lub wziac na abonament

http://www.allegro.pl/item407991299_se_ … niej_.html a jak wgrasz soft z hyper basem i innymi bajerami nie ma lepszego telefonu bez symbiana w tej cenie

przecież ten w380i to nic specjalnego. Tyle, że fajnie wygląda jak dla mnie, dodatkowo słaby aparat.

K800i też już można było napisać o K810i bo taki klocowaty nie jest i zaślepka na aparat nie rozsuwa się w kieszeni bez sensu. Do 400zł, to jak Ci się podoba ale ja widzę:

W810i na pewno lepszy od w380i.

Może znajdzie się jakaś okazja N73 w tej cenie. (albo umowie minutowej w Plusie :wink: )

w810i to starosc juz !!

ja ci polecam w580i

Zgadzam się. W810i to już nie nowy telefon ale jeszcze ładnie się prezentuje i oferuje bardzo wiele i jeszcze długo nie będzie zostawał w tyle. :smiley:

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile:

Po namyśle i zapoznaniu się z cenami na allegro dam sobie spokój z W380i - niby ładny ale faktycznie słabawy. Zamiast tego zdecyduję się na k800i, w tej cenie raczej nic lepszego nie znajdę.