Telefon do 400 zł

(M Bigfoot) #1

Witam. Tak jak w temacie interesuje mnie jakiś telefon do ok. 400 zł... NIE SYMBIAN... I dobra bateria...

(natarcie_) #2

Nokia N95

(Bartaz10) #3

Sony Ericsson k800i, na allegro powinieneś kupić nowego do 400zł

(M Bigfoot) #4

Nokii N95 nie chcę nawet za darmo... a co do SE to jeśli ta firma to bez "dżojstika"...

(P Slesinski) #5

Nokia 3120 Classic

(Bartaz10) #6

to Sony Ericsson W810i bez dżojstika, ale w k800i nie psują się już tak dżoje jak w starszych modelach np.k700i czy k300i

(Ramzes1973) #7

No to może jakaś fajowska motorolka z serii Z. Znajomy ma V3i - niby zwykły telefonik, a przerobił w nim już dużo rzeczy. Ma nawet swojego monstera na matraxie.net. Motorolki widać są podatne na tunig programowy.

(klopas) #8

a czemu nie symbian?? bo miałeś N73 lub starszy i twierdzisz że symbian jest wolny?? (bo masz rację, stare symbiany mulą ale w takiej 6120CLS chodzi szybko...)

BTW. nie polecę ci żadnego fona bo fony bez systemu to dla mnie kompletna klapa, nie wiem jak można używać czegoś takiego...

(Ramzes1973) #9

Ja twierdzę, że telefon to telefon, a z symbianem same problemy.

(M Bigfoot) #10

W sumie masz rację z tymi systemami (miałem styczność z symbianem) ale jakoś przyzwyczaiłem się do szybkości bez systemu... A mój SE P990i zawiódł jako symbianowiec...

(klopas) #11

bo P990i był do kitu :wink: symbian był w nim straszny i ciągle mało ramu :stuck_out_tongue: może jak będziesz nie daleko np. ery to na wystawie sprawdź czy nie ma czegoś z symbianem ale nowszym (6120 najlepiej :wink: w końcu spełnia twoje wymagania :wink: )