Telefon do 400 zł


(Aiwanczewski9) #1

Witam, chciałbym kupić niedługo telefon , najlepiej z systemem android ponieważ mój stary też go posiada, chiałbym LG lub samsunga ale jestem otwarty na propozycje!.Potrzebuje telefonu głównie do przeglądania internetu,wysyłania sms,grać rzadko gram ale dobrze by było żeby podstawowe gry odpalał.

wymogi:

Przynajmniej od 0.5gb do 1  gb ram

2 lub więcej gb pamięci wew.

 ponad 3"

Android 4.4 w góre.

Dotykowy ekran

 

na oku już mam jeden telefon ale nie wiem czy są lepsze więc prosze o pomoc!

 


(ra-v) #2

Jeśli masz 35 zł więcej to wraz z przesyłką widzę na Allegro używany Moto G pierwszej generacji, ale z gwarancją producenta do lutego.

Pamięć wbudowana to 8 GB, dostępne niecałe 6 GB, RAM 1GB, Android 5.0.2 (standardowo był 4.4.2), tylko że ekran ma aż 4,5" 720p (czyli ostrość żyletki). Nie ma gniazda karty SD, nie ma LTE (to ma wyższy model).

Ewentualnie za podobną kwotę możesz zamówić gdzieś z Azji nowy model przez polskiego sprzedawcę, ale musisz wtedy czekać około miesiąca.


(Marcin Michnicki) #3

Nie cierpię Androida i mam same złe doświadczenia. Szczególnie na budżetowych telefonach działa koszmarnie. Za takie pieniądze można kupić całkiem spoko Lumię na Windowsie, więc jeśli nie używasz takich aplikacji jak Snapchat czy Tinder, to śmiało bym uderzał w tę stronę. Kupiłem mamie ostatnio Lumię (wtedy jeszcze nokię lumię) i jest bardzo zadowolona.


(ZigiTop) #4

zdecydowanie lepsze podzespoły w tym przedziale cenowym będą miały myPhone Fun3 i Funky 8GB, nie ma sensu kupować androida, który ma mniej niż 1GB ramu


(Stormiak12) #5

A czy to musi byc telefon z androidem? W tej cenie na Twoim miejscu stawiałbym na windows phone.Obenie oferuje bardzo dobre parametry.Taki na przykład Microsoft LUmia 535. Jest niedrogi.

 

W orange masz obecnie dobre kody rabatowe:

http://okazje.co/kod-rabatowy-orange

 

Możesz sobie go na przykład wziąć razem z zetafonem co bardzo Ci się opłaci. 


(Odyniec_Stary) #6

Mit sprzed lat. Tak samo jak mit o super płynnym Windows Phone na budżetowych telefonach.