Telefon do 4000 PLN

Dzień dobry,
tak jak w temacie poszukuje smartfona do 4000 PLN. Raczej nie mam jakieś konkretnych wytycznych co do telefonu - ma działać płynnie i bez problemowo.

Z takim budżetem możesz sobie pozwolić na flagowca. A skoro jedynym wymaganiem jest płynne i bezproblemowe działanie to każdy flagowiec ci to zapewni. A markę czy ma to być na przykład Samsung czy Apple to sobie wybierz pod siebie, która lepiej ci pasuje. Android czy iOS. Bo co byś nie wybrał w tym budżecie to, że będzie działo szybko i płynnie możesz być pewien.

Bierz iphone, tracą bardzo powoli na wartości, kiedy to tel na androidzie po roku kosztuje już nie 4k a 2k,a po 2 latach 500zl.

To może zamiast drogich flagowców, kupisz sobie dobrego średniaka?

Jakieś konkrety ?

OnePlus 7 pro
OnePlus 8T

Ja bym raczej kupił coś za tysiaka i ewentualnie za rok-dwa wymienił. Co z tego, ze kupisz za 4 tysiące, jak za 4-5 lat będzie to już “kiepski średniak”, a wydatki w stylu walniętej baterii(Apple) mogą zaboleć. :wink:

Płynnie i bezproblemowo, jak nie grasz w gry, to nawet takie za 500 zł działają.

Każdy kupuje telefon pod swoje wymogi ja wolał bym kupić Telefon coś w stylu CAT jakiś wzmocnioty telefon bo ja żadko kiedy z telefonu korzystam już praktycznie wogóle wszystko to tylko internet.

I taki telefon rzadko używam jak już wspomniałem i po mimo tego wyciągasz go z kieszeni upada ci i po telefonie więc szkoda wydawać kase i lepiej kupić coś mocniejszego niż bardziej bajeranckiego.

CAT S62 PRO
DOOGEE S95 PRO
Oukitel WP7

Popatrz po tych modelach i tańszych może są jeszcze inne lepsze firmy.