Telefon do 400zł b. dobrym aparatem

Witam.

Proszę o doradzenie wyboru telefonu. Jestem laikiem w tej dziedzinie więc każda opinia się dla mnie liczy. Oto kilka wymagań:

  1. Nowy (ewentualnie używka ale jeszcze z gwarancją ok 12miesięcy)

  2. Cena do 400zł

  3. Dobry aparat (najlepiej autofocus + jakiś LED)

  4. Dla kobiety

  5. Miłym akcentem wi-fi oraz GPS

Z góry dziękuję za wszelaką pomoc

Za 400zł nie kupisz. Ewentualnie jakiś pogwarancyjny używany.

Samsunga Pixona jedynie w tej cenie masz szansę znaleźć. Tak to nic dobrego w tej cenie nawet bez gwarancji nie masz szansy znaleźć.

Gdyby nie wifi, to może SE K800i?

A co sądzicie o LG GT500 znajomy chce mi sprzedać półroczny telefon za 400zł ewentualnie nokia 5530 w komisie znalazłem za 350zł z półroczną gwarancją

GT500 ma AF i LED, Nokia raczej nie (nawet to nowsze nie mają), poza tym te Nokie mają nienajlepszy aparat.

Jeden i drugi ma ciężko chodzący ekran, choć Nokia lepszy i o lepszej rozdzielczości.

Dla kobiety - wg mnie lepszy LG - tak jakoś pasuje.

GT500 ma GPS, Nokia nie.

GT500 ma 3G, Nokia nie.

Nokia ma bardziej modyfikowalny system niż LG (system operacyjny LG, podobny do tego co w Cookie)

Więc spośród GT500 i 5530 wybrałbym jednak GT500.

Ale ta nokia ma jakiegoś LEDa aparat jest taki sam jak w 5800 a taki ja używam i ze zdjęć jestem zadowolony(oprócz tych w nocy robiony) co do GT500 to właśnie ten system mnie martwi. Bo to ani symbian ani android, ani nawet nielubiana bada.

Choinka, a jeszcze jest 5230 podobna technicznie do tych, może mnie się coś pomyliło, już sam nie wiem.