Telefon do 420zł

Hehe… Jestem jeszcze w euforii bo właśnie sprzedałem swojego k750i za dość wysoką cenę :D. No i nie mam telefonu, dlatego zwracam się do Was z prośbą o podpowiedzenie mi jaki mógłbym sobie kupić telefon do 420zł. Z góry THX.

w800 ^^ To taka lepsza wersja Twojego K750 i z walkmanem i kartą 1 GB bodajże :))

Czego potrzebujesz napisz. :?

sry, że nie napisałem czego oczekuję ale z roztargnienia poprostu zapomniałem :mrgreen: . A więc chciałbym coś z symbianiem i wolałbym już nie inwestować kasy w SE z serii K i W.

e50 mam mój kolega i muszę powiedzieć, że nie podoba mi się obudowa :D, a 5300 jest stara. Co myślicie o n73?

N73 za 480 zł? zostawię to bez komentarza…

no chyba że dorzucisz drugie 480 to zmieni postać rzeczy. mam N73 i jestem bardzo zadowolony. Poleciłem ją też jednemu koledze z tego forum i też jest bardzo zadowolony

No wiesz na allegro są używaki n73 z np. angielskim menu lub simlockiem za 420zł. Wystarczy dobrze poszukać. “Szukajcie a znajdziecie”

:smiley:

ale nie zawsze angielski simlock nawet po zdjęciu daje gwarancje działania telefonu w polskich sieciach więc tutaj bym uważał.