Telefon do 450zł

Witam serdecznie,

po bliskim spotkaniu mojego SE G900 z marmurową posadzką i nieopłacalnym kosztem naprawy zmuszony jestem do zakupu nowego telefonu. Mam do wydania około 450zł i niestety spore wymagania. Od razu do rzeczy:

* musi być w miarę schludny, także telefony pokroju Noki Serie N, k800i, k850i i podobne odpadają

* musi posiadać slot na kartę pamięci, odtwarzacz mp3, miło by było gdyby miał organizer

* oprogramowanie musi chodzić płynnie, bez zacinania się jak np. w LG Secret itp.

* wiadomo: Przeglądarka WWW, E-mail, Bluetooth

* wyświetlacz powinien być dobrej jakości (wiele kolorów) i dobrej rozdzielczości, żadnych pikselowatych menu!

* może być używany, jeżeli ‘musi’ być nowy jestem w stanie coś dorzucić ale skupmy się na kwocie do 450zł

* cieszyłbym się aby materiały zastosowane w komórce były dobrej jakości i nie rozpadały się po byle jakim upadku

Obserwowane:

SAMSUNG U800

SAMSUNG L700

SONY ERICSON C510

Nie wiem tylko jak z tymi telefonami z softem, reszta mnie zadowala =)

Proszę o pomoc ![-o<

Nokia E51 przewyższa wszystkie wymienione przez Ciebie modele.

Posiadam e51 i za bardzo nie jestem z niej zadowolony. Co prawda ma fi-fi, symbiana i inne bajery ale według mnie jest za cichy. Posiadam tez n73 i gdyby nie to że nie ma wi-fi to byłaby wspaniałym telefonem, na którego i tak nie mogę narzekać.

Ostateczni wygrała NOKIA 6120, którą dzisiaj zakupiłem, oprogramowanie chodziło w niej najpłynniej, nie miałem także zastrzeżeń co do solidności wykonania.

Aha, odziwo udało mi się zamontować w niej kartę 8GB i chodzi doskonale pomimo iż w specyfikacji napisano max 2 - dziwne.

Dzięki za pomoc.