Telefon do 500-600zł

Hej. Chcę sobie kupić dobry telefon. Teraz jest tyle ich do wyboru, że się nie mogę połapać. Wszystko się zmienia z dnia na dzień. Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś dobry telefon do 500-600zł?

Sam się zastanawiałem nad tym PDA: http://allegro.pl/item690409422_htc_mda_pro_komplet_gwar_ss.html. Ale boję się o baterię i rozmiary, 2,5cm grubości…

Więc proszę Was o pomoc w wyborze telefonu. Pozdrawiam :))

Z tego co wiem podany PDA ma mało ramu i jest dość stary, do tego kiepski aparat.

Ja mam P1i mógłbym go polecić gdyby nie to że uiq3 już nie jest rozwijane.

Aktualnie polecam 5800 lub jeśli ktoś ma kasę to n97(różnica ok 1600zł a mało zyskujesz)

Nie za bardzo mi się widzi telefon w pełni dotykowy. Tzn, może być dotykowy, ale jak dla mnie powinien mieć jeszcze klawiaturę taką normalną lub qwerty.

To może tośka g900 ona ma tylko słaby aparat i jest duża.

Może HTC Tytn II jest nowszy od mda pro.

Co do 5800 bawiłem się nią 30min i mi nie przeszkadza w niej brak klawiatury

Toshiba jest dość duża. Ale mnie zaciekawiłeś tym PDA.

Ten HTC też jest niezły.

Czy któryś z nich ma akcelerometr?

Ciężko znaleźć je w dobrym stanie do 600zł.

Tośka ma możliwość podłączenia dysku około 100GB pod usb, ale nie ma akcelerometru, ma też czytnik lini papilarnych.

Tytan chyba ma akcelerometr, ma też gps, a to czasami psuje się mechanizm slidera

W sumie nie mam dysku 100GB :stuck_out_tongue: Czytnik linii papilarnych chyba mi nie potrzebny.

Fajny ten HTC. Bo wyświetlacz mu się tak fajnie wygina.

A jakiś telefon z takich zwykłych? Co by miał Wi-Fi itp? Coś jak SE W960i.

Za tą kwotę polecę ci nokię e51, myślę że to dobry wybór, klasyczny, szybki symbian, wlan.

Z drugiej strony podaj swoje kryteria/wymagania, bo nie wiemy do końca czego oczekujesz :slight_smile:

No właśnie jest problem bo ja sam do końca nie wiem, ale opiszę czego oczekuję :stuck_out_tongue_winking_eye:

Więc tak:

-bateria ma być dobra :slight_smile:

-duży wyświetlacz

-Wi-Fi

-może być dotykowy, ale nie w pełni

-zwykła klawiatura bądź QWERTY

-żeby nie miał sporych gabarytów

-kartę pamięci

-może mieć system operacyjny

-może być slider

-aparat zbytnio nie wazny

Chyba tak z grubsza :stuck_out_tongue: E51 mi się za bardzo nie widzi, nie podoba mi się.

Chcę żebym nie żałował kupna telefonu, bo jednak to jest spora kasa 600zł.

W960i nie jest do końca zwykła ponieważ ma dotykowy ekran i uiq3 :slight_smile:

P1i to prawie to samo poza lepszą klawiaturą i mniejszą pamięcią wewnętrzną.

Tego nie wiedziałem, że W960i ma dotykowy ekran. Ale ponoć mało dodatków w postaci aplikacji itp jest do UIQ. Czy to prawda? W960i jest dość duży, ale chyba bym się przyzwyczaił do jego gabarytów.

Tak jest ich mało(dlatego że platforma upadła) ale zawsze jest java.

Ja np. napisałem ok trzech aplikacji bezpośrednio na p1i.

Więc co polecasz?

HTC TyTN II

Toshiba G900

SE W960i?

W sumie interesuje mnie ten HTC. Ma WM6, co niesie za sobą duże możliwości, chyba, że się mylę?

ja bym ci polecił e63, bo spełnia kryteria :smiley:

Miałem ten telefon w rękach i… nie spodobał mi się. Nie podoba mi się wyświetlacz. Jest poziomo. Wiem, może głupota, ale jakoś mi się to nie widzi.

Ja wziąłbym TyTNa II. ponieważ mam p1i i zamierzam zmienić go na S60 v5 lub win mobile. Na razie bardziej na S60 v5.

No i chyba właśnie tak zrobię i wybiorę HTC. Z allegro chyba wybiorę ten: http://allegro.pl/item691236800_super_htc_tytn_ii_w_stanie_bardzo_dobrym.html