Telefon do 500 PLN Nokia, SonyEricson, Samsung

Witam, poszukuje telefonu do 500zł. Model ma małe znaczenie, choć mam złe doświadczenia z Siemensem [złomensem] i nie preferowałbym tej marki.

Parametry jakie musi spełniać owy telefon to :

wyświetlacz - NIE dotykowy! Duży, średni,

aparat - minimum 3,2 MPix (ważne by robił dobre zdjecia, nie musi być or razu 5 MPix czy wiecej)

łączność - GPS ( AGPS tez wchodzi w gre )

Reszta dowolna, [oby jeszcze dzonił :wink:]

Jak macie jakiś telefon który polecacie to napiszcie dlaczego, co ma takiego fajnego :slight_smile:

Przede wszystkim jeżeli już musisz mieć dobry aparat w telefonie to nie patrz na to ile ma Mpix tylko jaką ma czułość.

Swojego czasu jeden z najlepszych aparatów miała Nokia N82 i również ma inne funkcje, na których Ci zależy :slight_smile:

Polecam Nokię 6303 classic. Sam go mam od paru miechów i jestem bardzo zadowolony mimo iż wcześniej jakoś nie przepadałem za Nokią. Jednak zalety przeważyły. Ekran 2,2 cala spełnia swoją rolę. Aparat 3,2 zdjęcia robi bardzo ładne, ostre i z dobrym nasyceniem barw do tego dobry flash (led). Do tego bardzo wytrzymały i jakość wykonania telefonu jest na bardzo wysokim poziomie. Codziennie też słucham mp3 i jest rewelacyjny tylko trzeba sobie kupić jakieś słuchawki bo te z zestawu to jakaś kpina. Soft też przyjemny… z internetu można pobrać dużo fajnych “tematów” i aplikacji czy gier java. Do tego lekki i fajnie trzyma się w dłoni. Polecam, bo sam mimo sceptycznego podejścia zrobił na mnie wrażenie. Kupowałem za 449 i w zestawie też jest od razu karta 1Gb.

Nokia c5. Trochę droższy niż 500 zł w internecie ale jak dobrze poszukasz to dostaniesz taniej.

SE C905…

Za 500 znajdziesz Nokie N95 (nie 8GB) Ma aparat 5MPx z obiektywem Carl-Ziess (autofocus, led), Wi-Fi, HSDPA, GPS, wyświetlacz 2,6 cala. To tylko moja propozycja. Poszukaj dobrze bo za “5 stówek” można coś fajnego kupić.

Tak w ogóle to dawno nie widziałem nowych aparatów od Siemensa :wink: Zaraz"blackberrystorm" będzie marudził, że N95 będzie mulić :stuck_out_tongue:

Nie widziałeś juz dawno Siemesów bo Siemens w dziedzinie telefonów połączył się z Benq i PADŁ.

Jeżeli N95 to tylko 8 GB bo fakt że zwykła N95 będzie niestety ale mulić…

Tyle to ja wiem. Dlatego mówię, że dawno nie było aparatów od Siemensa :stuck_out_tongue:

Dzięki za informacje.

Rozważam pomiędzy se905 a nokią c5

Poprzednio miałem pare modeli nokii [6280, 6288, n80, xpress music]

więc przewaga jest po stronie c-piątki, lecz może najwyższy czas na zmiane :wink: