Telefon do 500 zł

Witam. Proszę o pomoc w wyborze telefonu w cenie do 500zł, w grę wchodzi tylko allegro, telefon nie musi być nowy ale w bdb stanie i z kompletnym zestawem. Zależy mi na tym, aby telefon wygonie surfowało się w internecie, bardzo ważne jest to, aby obsługiwał gg oraz większość dobrych gier. Aparat nie gra większej roli. Fajnie by było jakbyście od razu dawali linki do aukcji (do tych, które będą trwały jeszcze kilka dni). Z góry dziękuję.

Nokia E51. Wpisz w allegro, za 500 zł można nawet nową kupić.

jakieś inne propozycje? jak ten telefon ma się przy takich modelach jak: nokia n73, samsung i550?

Co do n73 to bez porównania. Kupuj i nawet sie nie zastanawiaj, a co do i550 to nie wiem;]

EDIT. chociaż może ten samsung też dobry jest, procesor ma niezły - 450 MHz, GPS, tylko wifi mu brakuje. Jest wersja tego telefonu która ma wifi - i550W. Poszukaj jego na allegro.

kupuj i się nie zastanawiaj… ale o którym telefonie mówisz? :slight_smile:

Mówiłem o E51. Tzn wtedy nie wiedziałem że ten samsung to całkiem niezły jest. Więc wybierz między E51 a tym samsungiem. Dla mnie osobiście lepszym wyborem byłaby E51 bo mi na WiFi zależy, ale jeżeli Tobie nie, to mozesz śmiało brać tego samsunga.

Sony Ericsson P1i.

Trochę stary już …

i UIQ odszedł w zapomnienie, nie warto w niego inwestować… już lepiej M3100 kupić…

a ja mam n95 i bardzo sobie chwalę:P ale bateria cienka:D góra 3 dni…:stuck_out_tongue:

n95 jest fajna, ale nie w cenie jaka mnie interesuje :slight_smile:

PS

mixplus śmierdzi? Otóż mam komórkę w mixplusie, zostało mi 10 doładować i zastanawiałem się czy aby czasem nie lepiej wybulić 300 zł na karty za 1 zamachem i wziąć nowy fon + ewentualna dopłata, przy czym na koncie jest 300 zł, które napewno u mnie bu sięnie zmarnowały :))

Można też kupić to:

http://www.allegro.pl/item721655353_akt … niooo.html

plus ok. 100 zł. na wyświetlacz i masz nawet 120 zł. w kieszeni i funkcjonalne urządzenie z WM.

Jeśli jednak taka opcja nie wchodzi w grę to faktycznie niezły będzie M3100, np. taki: http://www.allegro.pl/item717981430_spv … ticom.html

Jeśli zaś chcesz nudnego Symbiana to może być wymieniona Nokia, ale do Internetu niewątpliwie lepsze jest urządzenie z WM - bo dzięki dotykowemu wyświetlaczowi wygodnie przewija się strony internetowe - na smartfonie to jest bardzo niewygodne.

3 dni to słabo? heh, kup sobie n-gage z zajechaną baterią, max 3 godz muzy albo 2 dni bez używania i pada bateria… wtedy docenisz swoją baterię :smiley:

ale to max fakt bateria ma rok:P

a tak co 1,2 dni ładuję zależy jak używam i czy mam zasięg:D

no nie powiem, M3100 przypadł mi do gustu, szkoda tylko, że radia nie ma :PP Jeśli chodzi o internet, to moim skromnym zdaniem “wymiata” :))

Dodane 23.08.2009 (N) 17:59

Pewien znawca komórek, powiedział, że warto 50 zł dać więcej i kupić m3100 vario II. Czy polecicie mi jakiś telefon, który będzie lepiej spisywał się jaki “mini komputer” i nie będę musiał wybulić więcej niż 600 zł?

ja mam n-gage cls i jestem zadowolony xD gry w 3d tez sa git ;] tylko te komunikaty “błąd systemu” i koniecznosc formatowania karty i fona mnie rozbraja xD, no ale bakteria fakt 12h grania i zajehana, przy oszczednej jezdziesz 2.5-3dni :wink:

trochę OT no ale komunikaty błąd systemu są winą użytkownika :wink: wiem bo sam to przerabiałem, sformatuj sobie raz kartę MCFixer-em (program na n-gage) ale funkcją Wizard i będzie ci działać USB :wink: (bo jak na kompie to najczęściej nie działa) no i fixss zainstaluj i jeśli chcesz to speedup (podkręca procek o 30mhz) a u mnie przy 6h grania w wormsy bateria pada :wink: a fona nie formatowałem od kupienia go :wink: wrzuciłeś jakieś dziwne libsy i masz jakieś dziwne programy :wink:

a do tematu, albo E51 jeśli chcesz szybki telefon z wifi… jeśli muła bez wifi to N73 :wink: za 500zł można także wyłapać HTC Universal (XDA Exec, MDA Pro, SPV M5000) fakt, może ci się nie podobać ale telefon wart uwagi :wink: wifi, ekran 3,6cala o rozdzielczości 640x480, wygodna QWERTY i mimo że to telefon typowo biznesowy jest bardzo “lanserski” :stuck_out_tongue:

Klopass co do n-gage to moze masz racje ;p ale ja zainstalowalem sobie fx’a i sprawdzilem biblioteki, ktore byly masakrycznie pomieszane (troche za duzo gier) zrobilem formata i smiga az milo (teraz mam 4gry) a to do przyspieszania procka moglbys mi dac linka ??;] tylko prosze nie pisz czegos w stylu “google nie bola” itd xD

Dodane 27.08.2009 (Cz) 23:30

a co do tematu to polecam SPV M650, ale nie z ERY poniewaz one nie maja wi-fi a z orange itd juz maja ;] ma fajny dotykowy ekran (a nie naciskowy xD) tylko ze nie ma qwerty ale bajerow masz full bo masz WM ;]