Telefon do 500 zł

czesc
chce zmienic telefon do 500zl mysle o samsung j4 co wy na to ?

A czym się kierujesz w wyborze / do czego głównie ma służyć, jaki miałeś wcześniej ?

Masz:

Bierz J5 2017, zamiast J4. Mam, wystarczający. Android 8.1 a w październiku aktualizacja do 9.

Nie powiedziałbym, że Samsung to dobry wybór. W tym budżecie telefon będzie po prostu mulić za chwilę.

Jeśli może być używany:

  • Xiaomi Redmi Note 5 4/64 byłby dobrym wyborem

Jeśli nowy, szukaj na promocjach, wyprzedażach - przykładowo:
Z kodem rabatowym: wakacje tego Motorola Moto G6 3/32 GB masz za 549 zł

W x-kom jest też HTC 12s za 549 PLN.

1 polubienie

Z większą baterią

Mam taki w domu prawie rok. Telefon ani razu nie dostał aktualizację, jakiejkolwiek.

Szukam telefonu dla syna, do 500zł bo średnio niszczy telefon po 3 miesiącach, co polecacie z tych poniższych?

  • Xiaomi Redmi 7 3GB/32GB LTE Dual SIM
  • Samsung Galaxy A10 A105F DS 32GB
  • HUAWEI Y6 2019 LTE 2/32 GB
  • Xiaomi Redmi 6A black 2/16GB

Ten Redmi 6A w sumie jest najtańszy a specyfikację ma bardzo podobną do reszty, a może jeszcze coś innego, byle nie Motorola …

To kup mu zwykły telefon a nie smartfona. Niech się uczy odpowiedzialności.

Haha, dzięki za radę kolego. Już tak dawno zrobiłem, miał jakiegoś guzikowego Samsunga, a po jego uszkodzeniu dostał “senior” phone’a po babci, którego złamał … wiem brak słów ale może właśnie nowy telefon go zmotywuje na początek roku szkolnego.

To rób jak uważasz.
Co do wyboru telefonu z powyższej listy to proponuję Redmi 7.
PS: Czemu nie Motka?

Wątpię, kup mu MyPhone prime 2 “na kredyt” :wink: 2ram/16 pamięci 300 zł równo, taki kupiłem sobie do dzwonienia/youtube w pociągu :wink:

Na kredyt, czyli co miesiąc mu 20zł z kieszonkowego potrącasz a jak w styczniu/lutym a semestr oceny będą zadowalające resztę umorzysz. I odpowiedzialność za niszczenie i perspektywa oszczędzenia 200 zł za naukę :wink:

Panowie, naprawdę dzięki za rady ale to skrajny przypadek, już tak robiłem jak piszesz marcin20000, nie było z czego umarzać, ciągle tracił kieszonkowe, dlatego teraz chcę pójść w przeciwnym kierunku … dobry start w programie “smartfon+” :joy: najwyżej “stracę” po raz ostatni.

Wezmę chyba Redmi 6A z etui oraz ochroną na ekran wyjdzie lekko ponad 400zł i zobaczymy czy dociągnie ten telefon do Świąt Bożego Narodzenia :smiley:

Jeśli idzie o aktualizacje i dobry sprzęt na kilka lat, to podrzucę promocję znalezioną na x-kom za 599 zł (mam nadzieje, że to mieście się jeszcze w jakiejś sensownej granicy “do 500 zł” ze względu na dobrej jakości produkt):


  • kod rabatowy: szkola

Telefon z ważniejszych cech posiada:

  • czystego Androida
  • aktualizacje
  • fajny aparat 4 GB RAM + 64 GB ROM
1 polubienie

@pablosek dzięki za linka, może dostanie taki za rok :wink: Kupiłem Xiaomi 6A, z etui i szkłem + wysyłka wyszedł mnie 404zł.

Daj znać ile pożyje:)

kup mu starego gniota z lombardu nie szkoda ci kasy.