Telefon do 500zł ? k800i czy 6300?

Witam mam zamiar kupić telefon do max 500zł jaki mi polecicie ?? zastanawiam sie nad 6300 Nokia oraz nad SE k800i który model jest lepszy ?? czekam na wasze opinie

Jakie są Twoje wymagania? Z czego korzystać nie będziesz?

hmmm. no to może tak aparat rewelacyjny potrzebuje bluetocha, irda niekoniecznie, głośnego odtwarzania plików mp3, java, slot karty pamięci, ładne kolory na wyświetlaczu, no i nie wiem to chyba najważniejsze no i oczywiści podstawowe funkcje jak ma każdy telefon :slight_smile:

To radzę ci : k 800i jest tylko wyświetlaczem gorszy od Noki, cała reszta parametrów przewyższa Nokie: Aparat, dzwięk, bateria itd.

Przykładowe zdjęcia :

K: 800i :

5f68a0bb83e58215m.jpg

nokia 6300 :

ad4010e1f1e58c96m.jpg

kurde właśnie nie wiem… ;/ bo wizualnie to bardziej mi się podoba właśnie nokia a jeśli chodzi o to co ma w sobie to SE jest lepszy… i tu mam dylemat… a jak jest z tym dżojstykiem w SE ?? nawala tak jak w telefonach innych z tym ‘‘kółeczkiem’’ ?? a coś innego do 500zł jakiś inny telefonik…?? czekam na odp… :slight_smile:

a co powiesz na N70 :?:

Bardzo fajny telefon

Wyswietlacz spoko, aparat niezły no i niezła jakosc dzwięku :stuck_out_tongue:

nie ten telefon odpada nie podoba mi sie jego wygląd robi wrażenie wielkiego … tak więc odpada ale dzięki a propozycję czekam na więcej :):slight_smile:

Za Nokią przemawia tylko lepszy wyświetlacz ale funkcjonalnie jest gorsza. SE robi ładniejsze zdjęcia, bateria dłużej trzyma, a co do dżojstika to już je trochę poprawili i raczej rzadko się już sypią bynajmniej w tym modelu.

Haha wymagania i tak k800i jest pod każdym względem lepszy tylko joy :frowning:

Tak jak wyżej. K800i będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Joystick ma spoko, dopóki jest org :wink:

Nokia 6300 hmm. Telefon nie ma w sobie nic nadzwyczajnego. Jedyne jego zalety to wygląd, brak joysticka i wyświetlacz.

Jeżeli nadal nie jesteś pewnien wyboru to idź do jakiegoś komisu i sam przetestuj oba telefony. Są b.popularne więc nie powinnienieś mieć problemu z ich znalezieniem :wink:

Pozdro

ok dzięki za info. chyba jednak zdecyduje sie na k800i :slight_smile: pozdro.