Telefon do 500zł

(Piotrek323) #1

Chciał bym kupić telefon, ale nie wiem, który kupić. Myślę nad K800i, w810i lub nad k770i Ktoś pomoże??

(k-9) #2

k800i jest bardzo fajnym telefonem! zdjęcia to po prostu miodzio dzięki xeon lampie która sprawdza się w każdych warunkach, dobrej jakości jest głośniczek dźwięk jest czysty wyraźny. Wyświetlacz jest duży i odpowiednio nasycony. Kontrast zasługuje na BIG +

Bateria trzyma z 5 dni

W810i nie bo jest dość starym telefonom i ma wolnego procka

K770i jest prawie identyczny jak se k800i ale różni się tym, że nie ma xeon flash, oraz nie ma joy`a (dla mnie osobiście duży minus)

(Przemi G) #3

Jak do muzyki to stanowczo Walkmana (w810i), po wgraniu odpowiedniej akustyki, nawet nie porównujcie do żadnego tela z serii K.

A joystick w telefonie to jest duży minus, bo one często po dłuższym użytkowaniu nie chodzą jak powinny i dla mnie nie są wygodne w użyciu.

(Barteek) #4

chyba żartujesz :? K800i ma bardzo cichy głośnik, na słuchawkach też nie zachwyca jakością.

venom12 , jak zależy Ci na jakości wykonywanych zdjęć, bierz K800i, a jeżeli na dobrej jakości dźwięku W810i.

W810i nawet bez wgrywania odpowiedniej akustyki ma bardzo dobrą jakość dźwięku w porównaniu z K800i. Telefon stary, ale jary :wink: na necie jest masa patchy i sterowników, które zwiększają możliwości tego telefonu.

(Piotrek323) #5

Dodałem Ankietę. Pomóżcie mi wybrać. Dodałem SEw580i

(k-9) #6

Napisz jakie ma mieć funkcję ten twój telefon. Bo tak to nie wiem zbytnio jak ci pomoc... na Ci najbardziej zależy??

(Piotrek323) #7

Żeby robił dobre zdjęcia. Był dość głośny, i żeby się nie psuł szybko :stuck_out_tongue:

(Montreux Drummer) #8

a czemu nie w880i?? za 480 nową kupisz! bardzo fajny telefon, wygląd super, i funkcje też!

(Blazejwitowski) #9

bo w porównaniu z k800i@k810i to szrot... no może poza walkmanem

(Montreux Drummer) #10

jak ktoś woli muze od aparatu to w880i jest lepszy. dlaczego niby to jest szrot w porownaniu do k800... z wyglądu k800i wyglada jak cegła, brzydki fon jak dla mnie, W880i zgrabny ładny fonik jak dla mnie lepszy bo nie robie zdjęć.

(k-9) #11

jak się komuś nie podoba wygląd k800i może sobie wybrać se k810i (sam taki mam), jest chudszy od k800i aparat tak nie wystaje... i nie ma tych kijowych przycisków co k800i tylko fajne małe kółeczka na których bardzo wygodnie się pisze :slight_smile:

Jeżeli nie zależy Ci na gwarancji to można sobie wgrać akustykę praktycznie od dowolnego telefonu z serii W... wtedy W880i będzie na ostatnim miejscu pod względem jakości mp3.