Telefon do 500zł

Chciał bym kupić telefon, ale nie wiem, który kupić. Myślę nad K800i, w810i lub nad k770i Ktoś pomoże??

k800i jest bardzo fajnym telefonem! zdjęcia to po prostu miodzio dzięki xeon lampie która sprawdza się w każdych warunkach, dobrej jakości jest głośniczek dźwięk jest czysty wyraźny. Wyświetlacz jest duży i odpowiednio nasycony. Kontrast zasługuje na BIG +

Bateria trzyma z 5 dni

W810i nie bo jest dość starym telefonom i ma wolnego procka

K770i jest prawie identyczny jak se k800i ale różni się tym, że nie ma xeon flash, oraz nie ma joy`a (dla mnie osobiście duży minus)

Jak do muzyki to stanowczo Walkmana (w810i), po wgraniu odpowiedniej akustyki, nawet nie porównujcie do żadnego tela z serii K.

A joystick w telefonie to jest duży minus, bo one często po dłuższym użytkowaniu nie chodzą jak powinny i dla mnie nie są wygodne w użyciu.

chyba żartujesz :? K800i ma bardzo cichy głośnik, na słuchawkach też nie zachwyca jakością.

venom12 , jak zależy Ci na jakości wykonywanych zdjęć, bierz K800i, a jeżeli na dobrej jakości dźwięku W810i.

W810i nawet bez wgrywania odpowiedniej akustyki ma bardzo dobrą jakość dźwięku w porównaniu z K800i. Telefon stary, ale jary :wink: na necie jest masa patchy i sterowników, które zwiększają możliwości tego telefonu.

Dodałem Ankietę. Pomóżcie mi wybrać. Dodałem SEw580i

Napisz jakie ma mieć funkcję ten twój telefon. Bo tak to nie wiem zbytnio jak ci pomoc… na Ci najbardziej zależy??

Żeby robił dobre zdjęcia. Był dość głośny, i żeby się nie psuł szybko :stuck_out_tongue:

a czemu nie w880i?? za 480 nową kupisz! bardzo fajny telefon, wygląd super, i funkcje też!

bo w porównaniu z k800i@k810i to szrot… no może poza walkmanem

jak ktoś woli muze od aparatu to w880i jest lepszy. dlaczego niby to jest szrot w porownaniu do k800… z wyglądu k800i wyglada jak cegła, brzydki fon jak dla mnie, W880i zgrabny ładny fonik jak dla mnie lepszy bo nie robie zdjęć.

jak się komuś nie podoba wygląd k800i może sobie wybrać se k810i (sam taki mam), jest chudszy od k800i aparat tak nie wystaje… i nie ma tych kijowych przycisków co k800i tylko fajne małe kółeczka na których bardzo wygodnie się pisze :slight_smile:

Jeżeli nie zależy Ci na gwarancji to można sobie wgrać akustykę praktycznie od dowolnego telefonu z serii W… wtedy W880i będzie na ostatnim miejscu pod względem jakości mp3.