Telefon do 500zł

Mam zamiar kupić sobie telefon wybrałem takie które mi sie podobają to są ich symbole: W660i,K810i,K770i,K800i,W810i,73,6288.6280

Z góry dzięki za odpowiedź.Jak coś dajcie swoje typy!

Z tych co podałeś wybrał bym W810i…

To nie ten dział ! załóż temat w dziale , Telefonia Komórkowa ,

To zależy czego oczekujesz od telefonu…

Prosty przykład…

k800i ma świetny aparat(użytkuje to wiem) ale do muzyki to się zbytnio nie nadaje…

Zależy też ile masz kasy…

Bardzo dobrym tel. jest N73 Music Edition ale zdaje mi się, że ma troszkę jednak gorszy aparat od k800i(zdjęcia na kompie widziałem z obu).

No i nie ten dział :slight_smile:

Ja mam k750i, jest bardzo funkcjonalny, nic mi w nim nie brakuje, dobry aparat 2mp (żadnej przesady), i ładnie wygląda

Twój tel. jest jak rosyjska ruletka, z tym, że w komorze nie jest jeden a 5 naboi :stuck_out_tongue: (chodzi rzecz jasna o joy’a).

no bez przesady, używam go już 1,5 roku i nic mi się nie z nim nie działo. Ale ogólnie rzecz biorąc to słyszałem bardzo wiele opinii na temat psujących się joyów zwłaszcza w SE, więc należy wsiąść to pod uwagę

Myśle, że wybrałbym N73 najlepiej ME, masz tam świetny aparat 3.2MPx, który właśnie jednak nie jest najlepszy z taką samą matrycą w porównaniu z np.: K800i, ale jest tam system operacyjny, czyli Symbian.

PS.: 6288 napewno NIE!

Ja bym wybrał Samsunga i600. WiFi, windows mobile, klawiatura qwerty, karty pamieci etc…

Ja bym Ci radził wziąść jakąś nokie albo n73 albo 6288, bo 6280 to starocie już. SE w 90 % mają problemy z joystikami.

Tylko nie wiem czy rady na temat wyboru N73 są trafione, bo ceny mogą być wyższe…