Telefon do 500zł

Witam! chce sobie zakupic nowy telefon nokia ewentualnie sony ericsson do 500zł koniecznie nówka co polecicie?

Ważne dla mnie:

-dobry głośnik

-dobry aparat

-dobry wyświetlacz

i żeby nie był awaryjny/nie zamulał :slight_smile:

myślałem o 5310…

Czekam na propozycje :slight_smile:

Nokia 5310 odpada. Głośnik nawet do d*** nie wejdzie że tak to określę. Cichy a przy głośniej nagranej muzie zaczyna strzelać jak spodnie kogoś to się podjarał :stuck_out_tongue: Czy interesują cię telefony z systemem operacyjnym?

nom może być system :slight_smile: dodatkowo zacząłem myśleć o k800i :slight_smile: kiedyś mialem k700i i był ok :lol:

Dodane 08.01.2009 (Cz) 18:18

N73 jest zarąbista tyle że troszke droga :frowning:

Dodane 08.01.2009 (Cz) 18:30

e50 w sumie daje rade także :stuck_out_tongue:

E50 zamula i ma słaby głośnik

no to co w końcu wziąść :-o

Oglądnij i zdecyduj może ten k800i,ale zwróc uwagę na smartfony;

może trafisz jakąs ciekawą promocje Asus p320…

ja zdecydowalem się na Asusa p526,ma trochę slaby procesor(200mhz)

ale za to WM6 jest swietnym systemem…

No dobrze ale wątpie żeby ten asus kosztował mniej niż 500zł…

Niestety ale musiałbys trochę dodac…

http://www.grosbill.com/4-asus_p526-716 … smartphone

HTC TyTn/SPV M3100

to te same fony jakby co…

a co myślicie o Noki 6300?? :slight_smile:

Dodane 09.01.2009 (Pt) 19:53

hehe martwe piksele sie zdarzają i podobno bateria to tragedia :? no to E51 może :smiley:

SE K510i

Całkiem spoko tylko Aparat 1.3mpx :frowning:

Ja sam kiedyś miałem i nie miałem z nim problemu

o boze ten telefon to tragedia

sam planuje sobie kupic telefon tez bede mial cos kolo 500zl i chyba wybiorę e51 ma wifi wyświetlacz 16mln kolorow , szybkiego symbiana itd

no ja chyba też się zdecyduje na e51, a wie ktoś jak u niego jest z głośnikiem? dobrze puka i nie trzeszczy? :slight_smile: No chociaż ten 6300 też fajny i dużo tańszy :slight_smile:

tyle ze 6300 niema symbiana i wifi :wink:

hmm moze jakis asus? z windowsem? ja mam asusa p525 i jestem bardzo zadowolony

Mam Nokię E51. To naprawdę świetny telefon.

Ja tego głośniczka używam do trybu głośno mówiącego jak jestem w domu i jakość jest świetna, ale nie rozumiem jak można słuchać muzyki z głośnika telefonu… Na słuchawki Was nie stać? No tak, przecież telefon to dudniące pudełko z techniawką… :expressionless: A najlepiej to słuchać tego w tramwaju na full… :x

a ja ci polecam z swojej strony :smiley: sony ericsson c702 sam go mam z allegro 585 razem z przesylka za pobraniem 2 letnia gwara :smiley: orginalnie bez simlock z plus gsm:D

Dobry głosnik i parat,w890i,ale do muzy polecam w850i stery dźwieku i ARMAGEDON