Telefon do 500zł

Witam.

Szukam telefonu do ok . 500 zł.

Generalnie zależy mi na wi-fi.

Po za tym chciałbym opcjonalnie mp3, aparat, video (odtwarzanie wgranych filmów).

Bardzo zależy mi też na wielkości wyświetlacza - w sensie w miare duży.

Fajnie byłoby gdyby miał windows mobile, ostatecznie symbian też może być.

Mogą być też telefony z allegro.

GPS nie jest wymagany, aczkolwiek też mile widziany.

do 500zł może uda ci się znaleźć HTC Universal (SPV M5000, MDA Pro, XDA Exec, Qtek 9000)

ekranik 3,6 cala o rozdzielczości 640x480, a klapka umożliwi wygodniejsze oglądanie filmów :slight_smile:

mp3 jest świetne, z tego co czytałem przy wyłączonym ekranie na jednej baterii można słuchać 23godziny :slight_smile:

ma 2 głośniki stereo bardzo dobrej jakości :slight_smile: GPS niestety nie ma… ma WM no i WiFi…

640x480 jest idealne do internetu, jak miałem MDA Vario to ciężko było przeglądać internet bo był za mały ekranik :slight_smile:

jedyne co może odstraszyć to waga i wymiary choć wymiary nie są takie wielkie jak się wydaje…

polecam kupno XDA Exec bo jako jedyna ma niebieskie podświetlenie QWERTY i czarną obudowę… reszta ma czerwone podświetlenie…

ten fajny dotykowy ekran wifi http://allegro.pl/item568976952_htc_s62 … soria.html

LG KS20, mam i nie narzekam :stuck_out_tongue:

http://www.allegro.pl/item563463834_web … ml#gallery

To może być to czego szukasz…

jesteś pewien że to dotykowy ekran?

mądry ty jesteś? wiecz co ty polecasz? jakieś chiński no-name który się popsuje po miesiącu…

nie znasz się to się nie udzielaj…

@klopas

Bardzo ciekawe będę obserwować aukcje z tym telefonem.

Co do tych chiński to generalnie nie jest tak pięknie jak to piszą. Wystawcy piszą, że obsługuje java, a jak się okazuje to nie, więc dziękuje za coś takiego.

Jak chcesz dostać Nokie w takiej cenię to nie licz na coś pięknego… A przecież zawsze wybór należy do niego. Nie zawsze Chiński oznacza zły lecz zregóły niestety tak jest :?

poleciłem mu wcześniej HTC Universal który jest dużo lepszy od tego czegoś co podałeś :stuck_out_tongue: inne propozycje też były lepsze…

a z resztą twoje podejście wygląda na takie, jakby tylko nokia robiła telefony i nie istniała by żadna inna marka…

jeśli ci się nie spieszy to będę mógł zdać relację o tym telefonie bo akurat dziś wpłaciłem na niego pieniądze :slight_smile: (590zł)

tylko zanim dojdzie itd. to pewnie w poniedziałek go otrzymam, jak nie później :slight_smile:

tzn. jeśli masz pytania co do WM to ja mogę odpowiedzieć bo miałem MDA Vario (HTC Wizard) :slight_smile:

chyba że już kiedyś miałeś WM :stuck_out_tongue:

Ma być to mój pierwszy telefon z Windowsem.

Chętnie poznałbym twoją opinie. Napisz mi na pw jakiś namiar to jak coś to będe do ciebie pisał.

No na pewno są i to dużo lepsze…