Telefon do ~500zł

Zamierzam przesiąść się z mojego SE Elm na coś z dotykowym ekranem. Elm jak dla mnie był wyjątkowo gówniany - wolny, mierna jakość muzyki, itp.

Czego potrzebuję:

  • ekran dotykowy (im większy tym lepiej)

  • system: Android albo ew. Windows Phone (w zasadzie na żadnym jeszcze nie pracowałem, więc jestem otwarty na propozycje :slight_smile: )

- najważniejsze: dobra jakość muzyki + wyjście na “normalne” słuchawki

  • cena do 500 zł

  • żebym mógł bez problemu słuchać muzyki w tle + przeglądać neta (lub grać) + jak dostanę SMS’a to żeby mi nie zwiesiło telefonu na kilka(naście) sekund…

  • WiFi (w którymś jeszcze nie ma?)

  • przydałoby się żeby nie padał po kilku godzinach słuchania muzyki

Nie zależy mi:

  • na aparacie/kamerze (może być jakiś słaby, albo w ogóle)

  • klawiaturze QWERTY

  • GPS

I chyba tyle. Liczę na jakieś sprawdzone propozycje :slight_smile:

ZTE Blade. Pasuje jak ulał. Z Windows Phone nic nie kupisz do ~500zł :slight_smile:

W Blade nie warto już inwestować, chyba, że nie oczekujesz oficjalnych aktualizacji i jesteś gotowy na skakanie po modach :wink:

W cenie 500zł można upolować Lg E900 używanego a przy odrobinie szczęścia i cierpliwości nawet nowego.

Jeśli uda się używanego to z pewnością w bardzo dobrym stanie bo to stosunkowo młody model :wink:

Ah jeszcze jedna istotna rzecz - latarka, to podstawa.

E900 to wydatek grubo ponad 600zł jeśli mowa o używanym. ZTE ma stosunkowo dobry hardware. W tym przedziale cenowym trudno o coś porządnego.

http://allegro.pl/lg-e900-i1977180742.html takie aukcje pojawiają się dość często :wink:

Hmm… zastanawiałem się nad jakimś HTC lub Samsungiem, jakieś propozycje z tych firm?

Do 500 zł nie kupisz żadnego telefonu ze stajni HTC lub Samsunga z systemem Windows Phone 7.5 Mango. Oczywiście, możesz się licytować i przy odrobinie szczęścia staniesz się szczęśliwym posiadaczem HTC Mozarta, lecz w przypadku tego smartfona jest jedno “ale” - nie ma latarki ze względu na ksenonowy flash.

Polecam LG E900. :wink:

Miałem przeróżne telefony, ale według mnie najlepiej grającym modelem jest Nokia 5800 Xpress Music. Co prawda nie ma Androida a Symbiana. Jednym to odpowiada, drugim nie. Przeglądarka dość kiepska ale zawsze można używać Opery czy to Mini czy Mobile. No i dwie diody dające jasne światło. Za 500zł można zapolować na nówkę.

5800 XM to już zabytek, wolny procesor i kiepski ekran czynią z telefonu marną propozycję. Nie jest już warta swojej ceny

Dobra wezmę tego Milestone’a. Co prawda nie widzę go na allegro za 500zł, ale będę się czaił na jakąś ofertę.

Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

Ja osobiście za 500zł polecam LG P500. Telefon stabilny, dobry procesor wystarczająca pamięć RAM. Jeśli chodzi o MIlestone to też dobry wybór.

Życzę udanego zakupu. :slight_smile:

http://allegro.pl/lg-p500-swift-plus-i1998117818.html