Telefon do 500zł

Witam poszukuję smartfona, który przede wszystkim będzie nowy, nie zacinał się, posiadał dobrej jakości aparat, w budżecie do 500zł. Oczekiwania nie są wygórowane, czasem posłucham muzyki, przejrzę coś na internecie, głównie zależy mi na komforcie pisania sms-ów i dzwonieniu.  Myślałem może o jakieś xperii, ale kompletnie jestem w tyle jeśli chodzi o nowinki w świecie telefonów, dlatego zwracam się z prośbą tutaj. 

 

Przeglądając strony natknąłem się na Sony Xperia E. Co sądzicie o tym modelu?

Lepiej kupić jakiegoś lenovo a820 lub ZTE v967s. Na allegro.pl chodzą po ok. 500 zł. Jeśli nie chcesz chińczyków to może jakiś używany galaxy s2. Ale według mnie lepiej wybrać chińczyka.

A co sądzicie o Nokii Lumia 510? Podobno jest niezły w tym przedziale cenowym, czytałem opinie, i co znalazłem najważniejszego, telefon chodzi płynnie, bez ścięć.

Cześć,

Moim zdaniem to kiepski pomysł, lepiej rozejrzeć się za jej nowszą wersją, z nowszym systemem czyli Lumią 520.

Może Sony Xperia J? Teraz kosztuje chyba minialnie więcej niż 500zł.

@VTi

W twoim przedziale jest tez Samsun Galaxy Trade , tez jestem nowy w tym, i się skusiłem na niego w Abo. i teraz żałuje.

Dochodzę do wniosku żeby nawet pisać sms i czasem Zajrzeć do neta. to dziś minimum 2 rdzeniowy procesor, i 1GB Ramu.

Cóż, więc zdecydowałem się i kupiłem wczoraj jenak Lumię 510. Na tę chwilę jestem z niej zadowolony, wszystko chodzi płynnie, internet śmiga aż miło :slight_smile:

Cześć,

 

Szkoda, że nie dołożyłeś do 520, ale to już twoja decyzja. Najważniejsze aby telefon spełnił twoje wymagania.

Nie żebym coś się czepiał, ale zakup lumii 510 do 500zł jest delikatnie mówiąc strasznie nieopłacalny. To smartfon z minionej epoki. Jeżeli już chcecie coś na Windowsie to tylko i wyłącznie WP8, system mimo, że wygląda tak samo to pod maską całkowicie zmieniony - na lepsze. W tej cenie można spokojnie polować nawet na Lumię 620, przy odrobinie szczęścia się znajdzie. Lumia 520 spokojnie za 400zł nówka. 

 

Jeżeli chodzi o Androida to zapomnijcie o wszelkich “smartfonach” typu XPERIA E czy J, bo to hmm… Mikrusy w strasznie wygórowanej cenie. Użytkowanie takiego telefonu po dłuższym czasie to naprawdę męka, nie mówiąc już o multimediach. Jeżeli do 500zł to tylko Galaxy Ace 2 lub używany S Advance.