Telefon do 550 zł

witam

Mam zamiar kupić sobie telefon raczej z tych nowszych aby miał bloo, irde, 2 MPx + lampa (latarka), mp3, itp. Czy znajdzie się dla mnie jakiś model? Marka telefonu Nokia, LG, Sony-Ericsson - moim zdaniem najlepsze

Sony-Ericsson K800i, K810i

Sony Erisccon k550i

Nokia 6300 - bez lampy i irdy, ale za to brak joysticka

Sony Ericsson K550i - spełnia wszystkie wymagania

se w810i

w tej cenie cenie to tylko K800i lub jak nie pasuje n70

trochę tańśze to: 6300 lub 6234

ten K550i to przereklamowany telefon. Aparat ok, tak jak to już jest w SE ale muzyki z niego to się nie da słuchać :slight_smile: do muzy = NOKIA!

K550i zgadzam się słaby…w850 kup,albo k810i czasami nOki nie kupuj 6300 :frowning:

brzydki wygląd, ogólnie nie podoba mi się

brzydki wygląd i JOY !!

nie mam zamiaru wygląd i parametry nic szczególnego “flaki z olejem” i poza tym słaba bateria

proszę jeszcze o jakieś propozycje

Samsung D900i,w580,T650i :)Jak nic z tych to nie widzę dla Ciebie fona :lol:

Większość ludzi kupuje ten telefon właśnie z uwagi na design :slight_smile: co do słabej baterii to się zgodzę, chociaż miałem model któy śmigał średnio 4-5 dni, ale opinie na temat baterii jednak nie są pochlebne (może ludzie nie umieją formatowac baterii :x ) Poza tym doskonały wyświetlacz 16,1mln :slight_smile:

może E-50 :?:

JoY a chyba każdy zna ten ból :slight_smile:

Jak dla mnie, gra dobrze + nie ma Joya

To Ci się wydaje,porównaj choćby z k750i :slight_smile:

Samsung i600 (http://allegro.pl/item333759703_samsung … _lodz.html).

Windows Mobile, WiFi, szmery bajery… co prawda nie ma Irdy, ani latarki, ale sam telefon wynagrodzi ci te braki. Aparat 1,3mpx ale uwierz mi, że robi zdjęcia jak aparat z 2mpx (dzięki świetnemu renderingowi). Pełna klawiatura QWERTY. Miodzio. Ma wgrany Windows Mobile w wersji 5, ale wiem jak upgradować go do wersji 6 dzięki czemu śmiga o wiele wiele fajniej!

Sam mam ten telefon i jestem z niego super zadowolony. Jedynym minusem jest bateria. Co prawda w zestawie dostajesz dwie baterie (mniejsza i większa) to większa starcza na jeden dzień, ale to naprawde ostrego użytkowania (z 4h muzyki, WiFi, gierki, smsy itd…). Teraz mam włożoną mniejszą baterię i telefon już mi trzyma 4rty dzień (ale napisałem tylko pare smsów i WiFi przez godzinke).

Tutaj masz zdjęcie z tego cacuszka:

pragelato0009sk5.th.jpg

Sprawdzę przy najbliższej okazji :stuck_out_tongue:

k550 gra bardzo cicho

A może np. K750i?

Fajny aparat, za 550zł to pewnie jeszcze dokupisz kartę 1GB i będzie cacy :wink:

Co do joya - u mnie przy bardzo intensywnym używaniu chodzi już rok i nic nie wskazuje na to żeby miał sie popsuć.

A jak nie to może coś z serii K8**. Chyba że wolisz Nokie, na Nokiach się nie znam.

Ja polecam n70 n73 i 6280 bardzo fajne telefony

Nie polecam K750i i k550i.

Jak ktoś tu już wspomniał to przereklamowane telefony :o :o

Nigdy w życiu nie kupie już innego telefonu niż Motorola i Nokia

Moim zdaniem to najlepsze marki.

Pozdrawiam :wink:

Sprzedam nokie N73 i Nokie 6120 za 600zl dwie!! 663619220 sms dogadamy sie