Telefon do 550zł

Witam :wink:

Szukam dobrego multimedialnego telefonu do 550zł. Zależy mi na dobrym odtwarzaniu muzyki na głośniku jak i na słuchawkach. Telefon z klapką, oraz ekranem dotykowym odpadają. Zależy mi na czyś ze stajni SE, ewentualnie LG, Nokia… W ostateczności jakiś Samsung… Mogę dopłacić 50zł, używane również w chodzą w grę. :slight_smile:

Skoro ma być SE to może Sony Ericsson C905. Chyba, że slider odpada?

Sony Ericsson W715.

Bardzo dobre słuchawki dokanałowe w zestawie, dobry odtwarzacz muzyki. Karta 4GB w zestawie. :wink:

Ma Wi-Fi, HSDPA, żyroskop, a-GPS, czujnik światła. A do tego jest tani.

Sony Ericsson Elm

Nie wiem jak jest ze slider’em, ale nie sądzę aby się psuł… Sprawdziłem na mgsm.pl te telefony i różnią się na prawdę szczegółami… Najbardziej mnie zainteresował Elm, potem c905 i na końcu w715… Poczytam trochę testów, i wybiorę najlepszy chyba że macie jeszcze jakieś propozycje ?

Pod warunkiem, że nie będziesz mu robił “crash testów” :wink: Jeszcze bym zaproponował Nokie E52 i Nokie N81 - jest jedna na Allegro w dobrej cenie, a tam już Symbian i hulaj dusza :wink:

A te Nokie to nie “mulą” przypadkiem ? mój kumpel ma n73, drugi ma n70 i to jest totalna tragedia…

Powiem ci tak, do starszych modeli typu N73, E65, N70(Series 60 2nd Edition) trzeba mieć trochę cierpliwości. Natomiast już oparte na Symbianie Series 60 3rd Edition zap… jak dziki osioł. Zdarzają się czasem “zwisy” ale to głównie z winy użytkownika. Sam mam teraz E51 i naprawdę daje radę. Co fajne w Nokiach to wyświetlacze po 16M kolorów :smiley:

Ja tam zostanę przy swoim i stwierdzę, że do muzyki najlepszy będzie SE. Zwłaszcza W715. :wink:

Choć C905 ma za to bardzo dobry aparat, a w W715 3 MPix bez auto-focusa. Zdjęcia ma bardzo mizerne.

Tylko ciekawe, że te Nokie mające 264k kolorów wyglądają miliard razy gorzej niż SE z 264k… ;p więc te 16mln NOKI = 264k SE

Jasssne to pobaw się E50… Symbiany to z reguły muły… nawet na urządzeniu z prockiem 1 GHz bedą mulić…taka uroda tego systemu. Co do kolorów i tak nie widzisz więcej niż te 256 tyś kolorów więc 16 mln kolorów to chwyt marketingowy… bardziej liczy się kontrast, wyrazistość, nasycenie itp…

Zwróć uwagę, że E50 to stary telefon z prockiem ARM 9 235 MHz więc może mulić.

Noki nie lubię z reguły ponieważ jest ona dla mnie zbyt “banalna”, za bardzo mnie denerwuje ta prostota… A znowu nokie z symbianem przymulają… Jestem przyzwyczajony do Ericssonów, bo jak dla mnie są pod każdym względem lepsze. Miałem nokie 6020, 6300, 6220 classic, i wszystkie wytrzymały znacznie mniej niż mój wysłużony k800i :wink:

Ja mam własnie odwrotnie :wink: To kupuj wspominanego Elma ewentualnie C905 i będzie z dyni :lol:

Tak właśnie się zastanawiam… Przejrzałem już testy c905 i w715, i wychodzi na to że w715 odpada. A jak na razie nie mogę odkopać polskich testów Elm’a. Chyba że jeszcze nie ma… Czekam aż się pokażą, ale na razie wszystko wskazuje na to że Elm’a wezmę :wink:

na youtube masz sporo testów Elma np tu cz1.