Telefon do 600-650zł

Witam wszystkich forumowiczów ,od 6-ciu lat jestem posiadaczem marki SE (miałem oprócz nich tylko dwie Nokie - N73 ME i 5530) i chciałbym kupić nowy model ,aktualnie posiadam W902 i W900i. Zależy mi na dobrym aparacie foto typu K800i ,K850i ,C905 ,najlepiej dużym dotykowym wyświetlaczu - dostęp do internetu (WiFi) i oczywiście jakości prowadzonych rozmów telefonicznych. Nie chciałbym ,aby telefon znudził mi się po dwóch dniach użytkowania i ,aby nie był awaryjny. System operacyjny nie ma dla mnie znaczenia ,chociaż wiadomo że Android byłby najlepszy. Każda marka mnie interesuje ,lecz kwota zamyka się w 650zł. Czekam na propozycje z Waszej strony. :wink:

HTC Magic, Samsung i5700, HTC Hero.

A ,który z tych trzech wymienionych przez Ciebie jest Twoim zdaniem najlepszy i który z nich powinienem wybrać?

Jeśli chodzi o Magica to tylko wersja czarna, bo ma taki sam osprzęt jak Hero poza słabszym aparatem.

Ogólnie to z tych trzech najlepsza jest Spica, ale jeszcze nie ma gotowych sterowników 3D, poza tym pozostaje pytanie czy będziesz się bawił w rootowanie czy nie.

Jeśli chcesz wydać najmniej to bierz Magica, jeśli nie żal ci ~100zł na lepszy aparat to weź Hero, jeśli lubisz się bawić weź Spice.