Telefon do 600zł dla brata

Mój brat ma niedługo urodziny, chce mu kupić telefon tak do max 600zł, najlepiej z dobrym aparatem + możliwość odtwarzania mp3, chciałabym żeby miał go na dłużej niż rok, tzn wymagana minimalna awaryjność, co polecacie ?

Nokia 6120 - polecam… reszte wiadomości na google.pl

Ja też bym polecił 6120 :smiley: , ale jak za tą cene no to lepszym wyborem byłby w tej sytuacji Nokia N73. O aparacie to nie ma co mówić, po prostu je na sniadanie aparat w 6120. Muzyka też jest lepsza w N73, a to za sprawą 2 głośników, a 6120 ma tylko jeden. Oraz oczywiście większy wyświetlacz 2.4 cala, a nokia 6120 posiada 2 calowy ekran. A co do symbiana no to jest minimalnie szybszy w 6120, ale jak będziesz co jakiś czas aktualizował symbiana w N73 no to będzie ok :smiley: Jeszcze nie słyszałem od doświadczonych użytkowników komórek, którzy mieli 73, żeby narzekali na symbiana w tym modelu noki. Pozdrawiam.

P.S Mam nokie 6120 i wahałem się kiedyś pomiędzy właśnie 6120 i N73, ale ostatecznie wybrałem ten pierwszy model ze względu na to, że nie podobał mi się wygląd N73, ale oczywiście to kwestia gustu.

bierz n73… fajnie się ogląda na nim filmy avi… :wink: 6120 jest ładniejszy i ma nowszy system…

będzie ok ale nie ma takiej możliwości… może jedynie wgrać nowszego softa…

przecież już wyszedł symbian 9.5 i jakoś żaden fon go nie posiada…

A jak jest z odtwarzaniem mp3 w N73 ? Chciałabym, żeby bateria trzymała mu dłużej niż 5 minut, a to maniak w kwestii słuchania muzyki

Bateria będzie trzymała napewno dłużej… Jeśli będzie słuchał cały czas muzyki to dzienie będzie mu trzymało m.in jeden dzień.

A gdzie najlepiej kupić N73 ? Wolałabym nową, skoro ma to być prezent i najlepiej na gwarancji

Dużo telefonów kupiłem, dużo przedałem…

Nie kupuj w komisach. Nie kupuj w salonie.

Najlepiej na allegro według mnie:)

ankon91 , na allegro nie kupuj bo Ci nie któ¶zy sprzedawcy to szkoda gadać…

Przeglądarka i wpisz ceneo.pl

Znajdź jakiś sklep gdzie jest tanio i dobre opinie i tam kup.

Ja narazie nie narzekam i zamiaru narzekać nie mam.

I mam nadzieję, że to się nie zmieni:)

Na allegro można kupować, ale trzeba sprawdzić, a to nie kosztuje. Zadzwonić, porozmawiać o tym telefonie, czy nawet przez GG.

tak btw, nie wiecie może, czy jest możliwość zrobić bardziej nieoficjalną listę użytkowników allegro, którym nie warto ufać? Pomogłoby to wielu ludziom. Pytam głupio, bo nie wiem czy było coś takiego kiedyś rozważane?

przecież jak ma dużo negatywów to się u niego nie kupuje no nie?

No raczej, niektórzy traktują allegro jak zło konieczne. Na allegro kupiłem od słuchawek zaczynając, kończąc na zlewozmywaku i spodenkach. Trochę odwagi=D

Nie mam zaufanie do allegro, więc lepiej poszukam jakiegoś sklepu, ew może wy polecacie jakiś konkretny ?

ja na allegro kupiłem 3 telefony, komputer (części), mase ciuchów i kupuje jeszcze aparat :stuck_out_tongue:

ogólnie to lepiej brać na allegro za 600zł niż w sklepie za ponad 1000zł…

Najlepiej ======>http://www.allegro.pl/item386188717_nowe_n73_gwarancja_24m_bezsimlocka_najtaniej_sklep.html

Ja kupiłem na tej aukcji nokie i wszystko gra ale jest znaczek T MOBILE i przejściówka do gniazdka a tak to niczym sie nie różni od innych aukcji

Ja tez bylem takiej sytuacji ze nie chciałem kupić na allegro ale zaryzykowałem. Najlepiej jest w tej sytuacji odbiór osobisty

A telefon masz na gwarancji ?

bierz n73 sam ja mam i jest super brat bedzie zadowolony