Telefon do 600zł z androidem? może być używany

Jaki telefon polecacie z androidem, zależy mi na dużym ekranie dotykowym i dobrym gps. Marki to samsung, htc, nokia. W tej chwili mam HTC magic, jest powolny i to mi w nim przeszkadza. Chciałbym także aby telefon wytrzymał chociaż 2 dni bez ładowania. Raczej telefonem się nie bawię a rozmawiam max 3-5 razy na dobę.

krótko mówiąc to będzie HTC HD2 stary ale jary za 500 masz na allegro nie wiem jak z bateriią bo go jeszce nie mam ale poluje na niego ekran 4.3 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/hd2/

orginalny jest windows ale android też jest na niego i z tego co wyczytałem śmiga aż miło

HD2 ma Windowsa i to 6.5. Da się odpalić Android.

Bateria nie trzyma za długo, to nie najnowszy telefon, ma duży wyświetlacz oraz brak aktualizacji do najnowszych wersji systemu.

jeśli HTC to jakiś Wildfire S, ale też nie licz na wielką szybkość. Ma przynajmniej Andka 2.3. Jakbyś jescze ze 100 dołożył do byś mógł szukać HTC Desire, niestsety nie wiem jak z bateria w tym ostatnim.

A może Lg L5 E610, można spokojnie wyrwać nowego za mniej niż 500zł, ma duży ekran (4cale), ICS w standardzie, 5mpix z led’em.

Każdy telefon wytrzyma 2dni na samych rozmowach i smsach, jeśli chcesz dodatkowo internet to już jest kwestia ustawień (np. zamiast 3G - 2G, do poczty, komunikatorów wystarczy), jasność na 50%, wyłączona wibracja i dane w tle.

HD2 fajny, ale już troszkę stary i żeby wyciągnąć z niego potencjał trzeba pokombinować przy instalacji Androida, jak nie lubisz kombinować to odradzam.

Wildfire S z kolei ma ekran 3.2 i słabe bebechy, jeśli taki ekran ci odpowiada to lepiej szukać znacznie bardziej wydajniejszego Sony Ericssona Live With Walkman (jest nawet nieco tańszy) za 500zł spokojnie dostaniesz nówkę (ja kupowałem za 440zł)

Można też poszukać używanego Samsunga Galaxy S, szybki, sprytny, Android 2.3, szkoda, że bez ICSa.