Telefon do 600zł

Witam,

Otóż sprzedałem moje wszystkie SE i szukam jakiegoś telefonu na Androidzie lub WM ,który posiada:

-duży i czytelny wyświetlacz

-WiFi

-GPS

-wejście na Jack 3.5mm

  • i oczywiście róże inne pierdoły ,które nie są istotne typu aparat - może nawet nie mieć :smiley:

Kwota: 600zł

Myślałem nad Samsung’iem I5700 (Galaxy Spica) i jakimś HTC ,proszę o sugestie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

wiciu95

Spica to dobry wybór :slight_smile:

LG Swift też jest dobry, ale nie wiem czy ma GPS. No i na razie użytkownicy tego LG czekają na Androida 2.1.

Może NOKIA 5800?Darmowa nawigacja dobry telefon :slight_smile: W tej cenie da się znaleźć :slight_smile:

A kupie jakiś dobry HTC za 600zł?

Jak Ci się uda to moze wyrwiesz używanego Hero w tej cenie.

A jak nie Hero to może Dream tylko nie ma wejścia Jack 3.5mm ale za to ma QWERTY no i z rootem możesz mieć nawet androida 2.1/2.2

HTC Magic też kupisz do 600zł używany w bardzo dobrym stanie.

No sam nie wiem co tu wybrać ,prawdopodobnie zdecyduję się na I5700 ,ale jak wybiorę się jeszcze do wujka to dam znać ,on wie co i jak z tymi HTC. :slight_smile:

i5700 ma lepsze parametry przy tej samej cenie co HTC. Wykonanie nie jest gorsze, wygląd jak dla mnie najlepszy z tych 4 wymienionych.

W takim razie następcą mojego C905 zostanie I5700.Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Temat można uznać za zamknięty i go usunąć.