Telefon do 700 zł

Witam jaki polecicie telefon do 700 ?

Ja myślałem nad:

SE K800i

Nokia 6120

Samsung D900

Ale może jakieś inne opuściłem a są dobre:]

Zależy mi na dobrym wyświetlaczu, wew pamięci minimum 30 MB, żeby telefon głośno grał;) Jak na razie chyba ta nokia spełnia warunki wyświetlacz ma dobry :wink: Pamięć ma 34 i głośniki stereo. K800i ma lepszy aparat, wyświetlacz nie wiem i ma większą pamięć ale ma gorsze głośniki i nie ma chyba symbiana :stuck_out_tongue: A samsung najmniej mnie kusi więc jaki z tych 2 telefoników będzie lepszy?

Osobne pytanie dla posiadaczy K800i i Nokii 6120 - Jak długo wam trzymie bateria?

na to nie patrz

te telefony które podałeś wyżej posiadają slot na karty pamięci.

a co do telefonów to

ja bym brał

ale nokia już ma lepszy wyświetlacz, symbian, głośniki a ten SE ? aparat chyba ma lepszy tylko:P

ja bym brał nokie bo ma symbiana i śmiga dobrze. W ogóle ta nokia jest jako telefon lepsza (moim skromnym zdaniem) :smiley:

chyba że ci zależy na aparacie to weż K800i

a jak wam tam trzymie bateria przy nokii 6020 i se k800i? aparat mi wystarczy z 2 mpx ważne żeby głośno telefon grał przez głośnik nie słuchawki i miał wytrzymałą baterie z 3 dni minimum :wink: więc do muzyki głównie który brać?

Może jak do muziki wziąść SE W610i ? co o nim sądzicie?

ja mam i polecam se w810i gra jak dla mnie gra dośc głośno bateria starcza mi na 5-7 dni gdy codzinnie przez około 1 h słucham muzyki/oglądam filmy a poza tym to według mnie świetny telefon spadał mi już dużo razy raz z roweru z dużą szybkością (zjechałem z górki ) i nic mu sie nie stało mojemu koledze spadł przez okno z 1 piętra nic mu nie jest nadal działa.