Telefon do 700 zł

Witam. Szukam telefonu do 700 zł. Najlepiej nowy, ponieważ jakoś nie mam zaufania do używanych telefonów. Najbardziej pasuje mi telefon dotykowy (jak już ktoś taki wymyślił to ze zwykłą klawiaturą, a jak nie to możemy zostać przy standardach). W telefonie potrzebne mi jest: Wi-Fi, bo dużo korzystam z neta; dobry aparat z lampą, ponieważ uwielbiam robić zdjęcia; System (najlepiej Android, bo bardzo mi przypadł do gustu); ewenualnie GPS, bo często się przydaje; wyświetlacz taki, jaki jest w Iphone lub Samsung Galaxy i5700 Spica. Wyświetlacz jak najwięcej kolorów, bo nie podoba mi się jak widać przejścia między kolorami. To chyba tyle w sprawie telefonu. Jeśli sobie coś jeszcze przyponę to napisze :slight_smile: Proszę o pomoc :slight_smile:

Z tymi wszystkimi IFami to wychodzi coś w okolicach HD2, czyli grubo ponad 700 ziko…

Pewnie chcesz coś bardziej wypasionego, ale ja miałem też taką kasę i kupiłem Delfina. Przeczytałem tutaj recenzje i się przekonałem, że to świetny fon. Pomyśl nad nim.

Właśnie za tą cenę znalazłem sobie pare takich. Np: Lg Swift, Noki C6, czy właśnie Samsung Galaxy i5700 Spica. Tylko jakie są inne telefony z tej półki cenowej? Mniej więcej w tej cenie?

Lg Swift (jeśli chodzi o LG GT540) to on nie ma takiego szałowego wyświetlacza, raczej coś jak SE W910i. Android w wersji 1,6, nie wiem czy można go updatnąć do 2.1(2.2) i nie powala wyglądem, raczej coś dla kobiet xD. Nokia C6-01 , jest na symbianie ^3 i cena grubo ponad 700zł. Samsung GT-i5700 , android 1.5, słaby wyświetlacz. Za tą cenę raczej wszystkiego mieć nie możesz:>

Oj @Xaros jesteś trochę do tyłu z informacjami. Do LG już pojawił się 2.1 (na razie tylko dla niebrandowanych urządzeń), do i5700 już od dawna jest 2.1. Dodatkowo wyszły już sterowniki aktywujące dualtouch. Z czułością nie wiem jak jest, ale podobno się poprawiła - co jest ważne - miałem okazję pobawić się stockową Spicą na 1.5 w salonie Ery i nie dowierzałem, że to ekran pojemnościowy - musiałem nieraz go wręcz naciskać, by zadziałał.

Dodatkowo do Autora. Jeśli możesz zrezygnować z aparatu możesz też zainteresować się G1 (co traci aparatem - jest on naprawdę kiepski - wiem z autopsji nadrabia klawiaturą QWERTY - dzisiaj bardzo mi tego brakuje w HD2), Hero też jest w zasięgu. Za ok. 700 zł dostaniesz też nowe Wildfire (ten sprzęt byłby naprawdę dobry, gdyby nie ekran QVGA)

Dzięki za pomoc. Chyba zdecyduję się na Nokie. Żałuje tylko, że nie ma Androida :frowning: