Telefon do 700 zł


(Hubert Knight) #1

Witam. Szukam telefonu do 700 zł. Najlepiej nowy, ponieważ jakoś nie mam zaufania do używanych telefonów. Najbardziej pasuje mi telefon dotykowy (jak już ktoś taki wymyślił to ze zwykłą klawiaturą, a jak nie to możemy zostać przy standardach). W telefonie potrzebne mi jest: Wi-Fi, bo dużo korzystam z neta; dobry aparat z lampą, ponieważ uwielbiam robić zdjęcia; System (najlepiej Android, bo bardzo mi przypadł do gustu); ewenualnie GPS, bo często się przydaje; wyświetlacz taki, jaki jest w Iphone lub Samsung Galaxy i5700 Spica. Wyświetlacz jak najwięcej kolorów, bo nie podoba mi się jak widać przejścia między kolorami. To chyba tyle w sprawie telefonu. Jeśli sobie coś jeszcze przyponę to napisze :slight_smile: Proszę o pomoc :slight_smile:


(Do Rejestracji) #2

Z tymi wszystkimi IFami to wychodzi coś w okolicach HD2, czyli grubo ponad 700 ziko...


(system) #3

Pewnie chcesz coś bardziej wypasionego, ale ja miałem też taką kasę i kupiłem Delfina. Przeczytałem tutaj recenzje i się przekonałem, że to świetny fon. Pomyśl nad nim.


(Hubert Knight) #4

Właśnie za tą cenę znalazłem sobie pare takich. Np: Lg Swift, Noki C6, czy właśnie Samsung Galaxy i5700 Spica. Tylko jakie są inne telefony z tej półki cenowej? Mniej więcej w tej cenie?


(Xaros) #5

Lg Swift (jeśli chodzi o LG GT540) to on nie ma takiego szałowego wyświetlacza, raczej coś jak SE W910i. Android w wersji 1,6, nie wiem czy można go updatnąć do 2.1(2.2) i nie powala wyglądem, raczej coś dla kobiet xD. Nokia C6-01 , jest na symbianie ^3 i cena grubo ponad 700zł. Samsung GT-i5700 , android 1.5, słaby wyświetlacz. Za tą cenę raczej wszystkiego mieć nie możesz:>


(Pawbrotm) #6

Oj @Xaros jesteś trochę do tyłu z informacjami. Do LG już pojawił się 2.1 (na razie tylko dla niebrandowanych urządzeń), do i5700 już od dawna jest 2.1. Dodatkowo wyszły już sterowniki aktywujące dualtouch. Z czułością nie wiem jak jest, ale podobno się poprawiła - co jest ważne - miałem okazję pobawić się stockową Spicą na 1.5 w salonie Ery i nie dowierzałem, że to ekran pojemnościowy - musiałem nieraz go wręcz naciskać, by zadziałał.

Dodatkowo do Autora. Jeśli możesz zrezygnować z aparatu możesz też zainteresować się G1 (co traci aparatem - jest on naprawdę kiepski - wiem z autopsji nadrabia klawiaturą QWERTY - dzisiaj bardzo mi tego brakuje w HD2), Hero też jest w zasięgu. Za ok. 700 zł dostaniesz też nowe Wildfire (ten sprzęt byłby naprawdę dobry, gdyby nie ekran QVGA)


(Hubert Knight) #7

Dzięki za pomoc. Chyba zdecyduję się na Nokie. Żałuje tylko, że nie ma Androida :frowning: