Telefon do 700zł

Witam! Chciałbym kupić telefon za 700zł. Co możecie polecić w tej cenie?

ja polecam SE W810i :slight_smile: bardzo dobry telefon i myśle. że kupisz go już w tej cenie… no może troszke będziesz musał dołożyć.

No a co myślicie o SE K750i?

k750i polecam (aktualnie sprzedaje) ale tylko dlatego że mi sie znudzil i chce sobie kupić inny …

K750i też bardzo fajny, ale jeślie preferujesz telefon do słuchanie mp3 (jak np. ja) to polecam właśnie W810i. Obecnie go używam i jestem zadowolony bardzo.

Moge też Ci polecić Nokie 6230i, miałem ją wcześniej i też był to bardzo fajny telefonik, a pozatym zostanie Ci troche z tych 700zł.

a ja polecam samsunga D600E

Widziałem za jakieś 750 SE K750i - dołóż sobie i kup… dobry telefon, choć go nie mam… ale to jeden z telefonów którego chcę posiadać…

K750i albo jak znajdziesz to Nokię n70.

Telefon kupuj tylko na Symbianie minimum 8.0 (polecam Nokie 6630, 6680, N70 itd), maja nieograniczone mozliwosci i procesory 220 Mhz!!

Jesli chcesz telefon do muzyki to praktycznie do wybotu masz tylko “swieta trojce SE” - (czyli K750, D750, W800) lub W810, W900. Lepszej jakosci dzwieku w telefonie nigdzie nie znajdziesz!!

Jeżeli chodzi o Nokie N70 to radziłbym wcześniej przetestować ten telefon “na sobie”, ponieważ miałem go przez chwile i sprzedałem, powodem tego był fakty ze denerwował mnie ten Symbian. Musze się zgodzić, że daje on duże możliwoście jednak dośc znacząco spowalnie działanie samego telefonu.

A dlaczego nikt jeszcze autora nie spytał czego oczekuje po nowym telefonie poza tym, że jego koszt nie ma przekroczyć magicznych 700zł? :roll:

merrti , zadając pytanie w takiej formie dostaniesz 150 propozycji i każda i innego ogródka…

ja bum polecał ci M E1000

http://www.allegro.pl/12252_e1000.html? … view=gtext

super wybajerzony tel

Ja moge ci polecić SE k750i jeśli zależy ci bardziej na zdjęciach lub SE w800i jeśli wolisz lepsze mp3.

Ogólnie oba telefony są bardzo dobre, ja mam k750i i nie narzekam mp3 ma nawet bardzo dobre tylko że na głośniku troche ciche. O w800i ci dużo nie powiem bo go nie mam ale mp3 na pewno ma lepsze niż k750i.

He?.. :-s :badgrin:

Nie przesadzajmy :slight_smile:

W tej cenie o niebo lepszy jest BenQ-Siemens S88, a przecież widzisz że spokojnie może sobie pozwolić na droższy telefon.

Zapomniałem dodać o Nokii 6233 z przepięknym wyświetlaczem i super grającymi glośnikami stereo.

pikselicznie masakryczny haha :]

Włodi twoje docinki mnie nie bawią, ale nie matw się, jak się jest funboyem SE to tak się ma :mrgreen:

A wyświetlacz w 6233 ma lepszą rozdziałkę, jakość i wielkość niż ten twój k750 :lol:

Niewiem czy wiesz co ty mówisz nokia ma rozdziałke 320 x 240 a SE tylko 176 x 220 a ilość kolorów tyle samo więc nokia ma lepszy wyświetlacz, mimo to poleciłbym SE k750i.

Ja ci polecam Se k750i tel. marzenie sam go posiadam, dźwięk w słuchawkach niczemu sobie. A jak ci się “znudzi” (mało prawdopodobne :mrgreen: ) to sobie wgrasz softa z serii “W”. Szczerze mówiąc to daruj sobie z n70 mój kumpel ją miał cały czas mu się zawieszała, nie dało się a niej pracować z 100 razy była w serwisie plusa, w końcu plus zaproponował mu k750i podjął decyzję bez wachaia. :slight_smile:

Acha jeszcze taka mała ciekawostka k750i pod względem wykonywania fotek zają 4 miejsce a n70 10 :o , było to w którejś gazecie

no to co moze miec nawet 640x480 a pikseloza będzie pikselozą panie :lol: nokiakid :]