Telefon do 800zł

Witam jaki telefon polecacie w cenie do 800 zł

Ja osobiście zastanawiam się nad Motorolą L9 i Sony Ericsson W810i który z tych dwóch jest wart mojej uwagi lub może jakiś inny? Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuje

ta motorola jest sporo tańsza, uważam że mogła by juz miec lepszy aparat, taki choćby jak L7e.

za 850zł kupisz 6233, mam od paru dni i jestem zadowolony

W810i Polecam , SE to teraz jedna z najlepszych firm produkujących komy !!

nfk sprecyzuj wymagania !!

Za 800zł k800i.

Dokładnie K800i Cybershot :slight_smile:

W810i to taki k750i w innej obudowie i dodatkowym “ficzerem” Walkman więc po co przepłacać? Równie dobrze można wziąść k750i i prawie na to samo wyjdzie :smiley:

Więc mój głos pada na K800i (sam jestem posiadaczem tego koma).

W810i chowa się przy K800i :slight_smile:

:x

  • W810 ma zupełnie inny wyświetlacz (nowy model RV5678), ma większą głębię kolorów i lepszy kontrast, obraz w K750i wygląda jak przez mleczną szybę

  • W810i posiada sensor natężenia światła, który połączony z chipem

na płycie głównej zarządza w sposób inteligentny podświetleniem wyświetlacza

i klawiatury: im jaśniej na zewnątrz tym większy kontrast TFT i inny balans bieli przez co obraz jest bardzo dobrze widoczny,

a klawiatura zaczyna świecić dopiero, gdy jest odpowiednio ciemno, pozwala

to na optymalne wykorzystanie zasilania (20% dłuższy czas czuwania w porównaniu do K750i)

  • wydajniejszy procesor

  • więcej pamięci RAM

  • ma nową kość na płycie przetwarzającą MP3, co owocuje znacznie lepszą jakością dźwięku

…więc proszę, nie porównuj K750i do W810i :wink:

nfk jeżeli zależy Ci na dobrym aparacie to bierz K800i, jeżeli na odtwarzaczu mp3 to W810i

Miałem k750i i pierwsze słyszę. :o

Z kością mp3 się zgodzę (seria W tak ma), lecz fakt jest taki, że w W810i czujnik jest bardziej ciekawostką. Różnicą generalną jest posiadanie przez W810i Edge, czego k750i nie ma, lecz co z tego jeśli zdjęcia robi gorsze niż k750i + brak przesłony (to również ciekawostka) przez co można obiektyw pobrudzić bądź z czasem porysować. Coś kosztem czego.

W810i to przedewszystkim lepsze jakości MP3 względem k750i + EDGE + czujnik

k750i Lepszej jakości zdjęcia + przesłona + troszkę gorsza jakość mp3 względem W810i.

Co do procesora i reszty to przedkłada się tylko na liczby ponieważ wydajnościowo jest niewielka różnica a wszystko na tej samej płycie głównej.

IMO W810i to taki k750i po małym tuningu. Nie ukrywam, że W810i jest lepszym telefonem lecz brakuje mu parę rzeczy które ma k750i i odwrotnie. :wink: