Telefon do 900 zł, jaki?

Też sie troche bałem szczerze mówiąc ;/ Pieniądze już wpłaciłem więc teraz tylko czekać na paczke… pewnie przyjdzie w przyszłym tygodniu. Kurier, więc w dwa dni powinni się uwinąć.

EDIT:

Auckja trwała dosłownie 2 minuty :slight_smile: , więc miałem dużo szcześcia że kupiłem. No i z tego co pisze to tel. bez locka i nowy.

Ale sie denerwuje… :frowning:

TyTan II jest dużo lepszy id m3100 albo jak wolisz TyTN więcej pamięci ram przede wszystkim i lepsza klawiatura qwerty a o szybszym procesorze nie wspominajac

żeby to nie było CECT bon96 to chodzi po 1600 a tu nagle o połowę taniej :? hmm…

Dodane 19.02.2009 (Cz) 19:06

żeby to nie było CECT bon96 to chodzi po 1600 a tu nagle o połowę taniej :? hmm…

sprzedawca tylko 4 komentarze!

a jest na allegro 8lat :expressionless:

trzymam kciuki żebyś nie dostał jakiegoś bubla :wink:

Wszystko wskazuje na to że nie dostane bubla, ponieważ kontakt meilowy jak i telefoniczny jest bardzo dobry :slight_smile:

Ze zdjęc wychodzi na to że telefony są Made In Finland , więc nie jest to żadna podróbka.

Teraz to pozostało mi tylko czekać :stuck_out_tongue: Wydaje mi sie że wszystko pójdzie dobrze, za małe pieniądze żeby sie opłacało robić taki wałek- ja tak uważam.

6x800 = 4800 zł Robić sobie problemy za niecałe 5k zł to według mnie była by czysta głupota.

Pieniądze wpłaciłem na poczcie w czwartek więc wydaje mi sie że fon powinien do mnie dojść ok. wtorku/ środy (kurier). Tylko niewiem ile idzie taka kasa z poczty na konto…

Oj, to chyba nawet nie wiesz jakie ludzie numery robią dla takich pieniędzy…

Dziwne, że nie można było zlicytować tego za pobraniem, ale cóż - być może zrobiłeś znakomity interes.

Wprawdzie N96 jest gorszym produktem od starszego modelu N95 8GB, ale za tą cenę sam bym rozważył zakup tej Nokii.

Dzisiaj wchodzę jeszcze raz na tego sprzedającego i… Konto zawieszone

Czyżby oszust ?

Też to dziś zauważyłem … :frowning: tzn. przyszedł mi e-mail z allegro. Oto treśc wiadomosci :

Tylko ze ja wczoraj wpłaciłem kase… No cóż mam nadzieje że paczka dotrze mimo to. Napisałem do drugiej osoby kupującej na tej aukcji, spytałem sie czy wpłacił już pieniązki i czy otrzymał telefon.

Czy na allegro można prowadzić aukcje grzecznościowe? Na czym one polegają? Może to właśnie to stało się przyczyną zawieszenia konta?

Wydaje mi sie że aukcja grzecznościowa to taka aukcja na której sprzedający wystawia nie swój przedmiot, tzn. jest on naprzykład jego siostry/brata/kolegi etc. Ale nie jestem do końca pewien. Allegro nie podało mi przyczyny zawieszenia jego konto, inny kupujący na tej aukcji jeszcze nie wpłacił pieniędzy, chyba zostane sam z tym problemem. :frowning:

Gdy ja sprzedawałem telefon siostry, i napisałem aukcja grzecznościowa to dostałem maila od allegro że tak nie można.

Czyli pewnie za to mu zawiesili konto.

OTy --> Kosz

Odświeżę temat.

Dostałeś telefon ? Wszystko z nim ok ? Jestem ciekawy :smiley:

za 900 zl to ja pokusila bym się już na HTC Touch Viva EDGE WLAN

zobacz sobie i poczytaj moze cie zainteresuje, myśle ze jest wart zainteresowania

http://sklep.vobis.pl/oferta/telefony_i … _edge.aspx

to już lepiej brać HTC Touch Diamond niż tego Touch Viva…

ale i tak za późno, kolega kupił N96 z tego co wyczytałem :stuck_out_tongue:

Ale chyba nie dostał, skoro już tyle czasu minęło od zakończenia tej aukcji?!

Tak, więc Nokia N82 jest w sam raz za te pieniądze. Spora funkcjonalność, do tego bateria długo trzyma.