Telefon do 900 zł, jaki?

Witam, nosze sie z zamiarem kupienia nowego telefonu. Mam na to 200 € więc przy obecnym kursie ok. 900 zł.

Zastanawiałem się na Nokią N82, jest dobra- tak mi sie wydaje. Testowałem ją już bo taką samą ma wujek więc wiem co potrafi ten fon. Ale może jest coś lepszego w tej cenie. No i najważniejsze gdzie kupić zeby było w miare tanio i bezpiecznie.

Czekam na propozycje. :slight_smile:

http://allegro.pl/item545437154_nokia_3 … f_vat.html

tu masz dobry telefon, ciężko go zepsuć właściwie to chyba nie ma co w nim zepsuć jest tani i z resztą to kultowy model:)

Może coś o wymaganiach wzgledem fona? Gps , wifi , dobry aparat , dobra jakość muzyki , system czy os producenta , dotykowy ekran ?

Jeśli ma być z os producenta to polecam SE C902 , jeśli z windows mobile to jakiś HTC , jeśli z symbianem to jakaś Nokia np. N82 .

Nokia N82 to zdecydowanie dobry wybór. Sam mam go w posiadaniu już prawie rok i przyznam że to telefon który mnie się jeszcze nie znudził. Obsługa go sprawia wielką przyjemność a w gronie najbliższych wzbudza duże zainteresowanie. Telefon ma niesamowicie duże możliwości przy odpowiednio dobranych programach można w nim zrobić praktycznie wszystko. Ostatnio nawet udało mnie się na nim podłączyć skaner poprzez WiFi. Jeszcze tylko drukarkę i mamy komputer w kieszeni xD. Druga sprawa aparat posiada Xenon Flash który niewiele modeli telefonów posiada. Nie wiem czy Tobie to akurat będzie potrzebne ale dla mnie to było największym bodźcem do zakupu właśnie N82 i to właśnie strzał w dziesiątkę.

:lol: 3310 odpada , zaklik , sry zapomniałem o wymaganiach. Fonik mógłby mieć wi-fi, gps, i jakies dobry aparat. Na zew. dzwieku bardzo mi nie zależy, wole żeby lepiej grał na słuchawkach. Wyswietlacz nie koniecznie dotykowy, szczerze mówiąc to przyzwyczaiłem sie już przez te pare lat do klawiszy. Ale gdyby coś było dobrego, dotykowego to czemu nie. Bardzo lubie i podobają mi sie Symbiany. Przedewszystkim system musi mieć możliwośc wgrania innego softu, tzn. aby można było wgrać navigacje jakąś np. Garmin lub TomTom. Aparat to myśle że min. 3.2 MPx, pamieć wew. nie musi być duża, wystarczy mi slot na karte pamięci.

Co do nawigacji to posiadam w nim Garmina i rewelacyjnie spełnia swoją rolę. W lecie dużo podróżuję na motocyklu po stronach Słowackich wtedy załanczam Garmina ustawiam trasę słuchawki wkładam do uszu i kobieta mówi mi gdzie mam jechać nawet nie muszę na wyświetlacz patrzyć. WiFi również przoduje w tym telefonie. W czasie zajęć na uczelni dużo na telefon ściągam plików z konta Premium na Rapidshare. W ciągu godzin mam zapchaną kartę 8GB niestety bateria w tym samym czasie pada. Ale co tu się dziwić.

Szczerze mówiąc to ja też jest bardzo , najarany " na N82, wywarła na mnie piorunujące wrażenie za pierwszym razem gdy ją dopadłem w swoje łapy :D. Można pobierać pliki bezpośrednio na telefon ? Chodzi mi o wieksze pliki :slight_smile: A torrenta idzie na tym odpalić ? Aparat tez mi sie podoba tylko zabardzo niewiem co to ten Xenon Flash?

Jeśli masz kartę microSD to można pobierać bezpośrednio na telefon duże pliki. Torrenty tym bardziej, jest do tego odpowiedni program. Ja zawsze co noc ustawiam na telefonie torrenta i rano gdy wstanę już się pobrało wszystko co chciałem. Dzięki N82 komputer nie musi chodzić całą noc i zżerać duże ilości prądu.

http://wapedia.mobi/pl/Lampa_ksenonowa

Mówiąc po ludzku; dzięki lampie ksenon, zdjęcia w gorszych warunkach oświetleniowych lepiej wyjdą niż w przypadków aparatów z lampą led.

Jedyny minus ksenona - nie użyjesz takiego flesza jako latarki :wink:

Tak patrząc na Twoje wymagania również myślę, że N82 lub N95/8gb będzie dobrym wyborem.

N95 jest troche za duża, wprawdzie miałem ją w reku może raz lub dwa, ale nawet na zdjęciach wydaje sie być taką ,cegłówką" :slight_smile: chyba jednak wybiore N82.Pytanie do gawcyk1986 czy mógłbyś mi podać nazwe tego programu do torrentów dla N82 , byłbym bardzo wdzięczny.

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=68&t=21196

http://apps.junkship.org/Mobile.aspx

HTC TyTn 2 ,Iphone ;D

HTC TyTn 2 jest nieopłacalny trochę :stuck_out_tongue: to taki TyTn tyle że dodali lepszy aparat, gps i inną budowę a tak to jest to samo…

Już lepiej brać np. HTC TyTn + Navibe 735 niż tytana 2…

nad iPhone też się można zastanowić :wink: możesz też pomyśleć nad HTC Universal (SPV M5000, MDA Pro, Qtek 9000, XDA Exec itd. :stuck_out_tongue: )

może i spory i ciężki ale fajny :stuck_out_tongue:

Wybór padł na Nokie N82, tylko teraz mi powiedzcie gdzie ją kupić najtaniej. Telefon może być uzywany ale żeby nie był zajechany. :smiley:

Najtaniej na allegro .

LG KU990- 5mgpx, duzy touchscreen, 120 fps w video

Cena/jakość bije wszystkie inne telefony.

Zostaną ci jeszcze jakieś 3 stówy :slight_smile:

5MPx jakości k750i

z fps to fajnie ale po co aż tyle? 30fps starcza w 100%…

no i nie ma systemu a jak brać dotykowy ekran to tylko z systemem (i najlepiej z WM bo UIQ przestarzałe jest :stuck_out_tongue: )

Facet, ty chyba nie wiesz o czym mówisz

Wpisz se w YT ku990 slow motion video to zobaczysz po co

Swoją drogą dziwne, że da się to włączyć i wyłączyć skoro nie ma systemu

Kupiłem Nokie … N96, na allegro tak jak radziliście :smiley: Kwota za jaką kupiłem telefon to 800zł.

Oto link do aukcji: http://www.allegro.pl/item559884363_nowa_nokia_n96_16gb_gwarancja_f_vat.html

Mysle ze telefon wart tych pieniędzy. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Noo faktycznie bardzo tanio - aż podejrzane :wink:

Daj znać gdy już ją bedziesz miał w ręku :slight_smile: