Telefon do gier

Jak w temacie poszukuję telefonu który został zaprojektowany do gier, coś na wzór n-gage, tylko że n-gage jest stary i go nie chce xD. Są jakies? Cena nie gra roli (ale bez przesady :P)

nokia n82

N95

Jeszcze N93i, N95 8GB i chyba N81

One obsługują platformę N-Gage 2.0. Więcej na http://www.google.pl

N95 8GB (skoro cena nie gra roli)

No a zawężając budżet do powiedzmy 800zł zł. Bo za takie ceny to mogę sobie kupic nowe PSP i grami.

To sobie kup PSP i nie zawracaj głowy.

Ceny masz na allegro.

Chociaż PSP też żadna rewelacja… Ale pograć idzie :mrgreen:

Btw. Telefonu nie kupuję się do gier :stuck_out_tongue:

Jeśli Ci już zależy to weź jakomś Nokie Nxx

no nie kupuje się, ale na nudnej lekcji się baaardzo przydaje, co mi się zdarza nader często :mrgreen:

a co na lekcji nie możesz grać na PSP??

mój kolega cały czas grał na nintendo ds lite na lekcji… zwłaszcza na matematykach :slight_smile:

grał bo pani się w końcu skapła i mu zabrała… powiedziała że odda w czerwcu xD

I tym sposobem rodzi nam się społeczeństwo które później pyta na forum jak napisać reklamacje i nawet regulaminów nie umie czytać:P Hehehe. Oczywiście bez urazy tutaj dla nikogo;) No ale to niestety fakty:( W przedmiotach ścisłych to już w ogóle… A patrząc na rozwój różnych technologii to przyszłość głównie do takich ludzi będzie należała. Ale rozumiem że lepiej korzystać z dobrodziejstw;) (to taka moja mała dygresja:P)

Też radze kupić jakąś kieszonkową konsole niż telefon do grania. Takie moje zdanie.

o moją inteligencję to Ty się już nie martw :smiley: bym się pochwalił srednią na półrocze, lecz zaraz bym został posądzony o szpanowanie, chwalenie itp. :mrgreen:

no tak, ale w takiej “kieszonkowej konsoli” nie ma bardzo przydatnej możliwości dzwonienia, która (hmm…) nadal jest dosyć ważna w telefonach :D.

johny b , to nie było konkretnie do Ciebie;) To taka moja dygresja co do nie uważania na lekcjach. A co do samej inteligencji to nie ma ona zbyt wiele wspólnego z posiadaną wiedzą;) Tzn wiedza raczej rzadko idzie w parze z inteligencją. Średnia a faktyczna wiedza to też bardzo odległe od siebie sprawy;)

Ale do rzeczy. Chodziło mi o to że lepiej kup sobie konsole a telefon zostaw ten co masz teraz. Albo zadaj sobie pytanie czy chcesz mieć telefon na którym można czasami pograć ale bez jakiś rewelacji, czy bardziej konsole do gier z takim dodatkiem jak telefon przez który powiedzmy że można w miarę komfortowo pogadać czy napisać sms’a. Jednym słowem na czym bardziej Ci zależy.

bierz 3310 i dobry odtwarzacz mp3 oraz przenośną konsolkę :slight_smile:

jak pani zabierze konsolkę masz jeszcze mp3 :smiley:

gorzej jak zabierze mp3 bo z 3310 niewiele zrobisz :slight_smile: (w sumie wężyk jest też spoko :stuck_out_tongue: )

No chyba mi zostaje takie wyjście: PSP + jakiś syfek typu 3310

z tym 3310 to przesadziłem :stuck_out_tongue:

weź coś taniego z mp3/wav bo dzwonki mono są obciachowe :slight_smile: (w sumie polifonia nie należy do szpanerskich dzwonków :smiley: )

k300i… ma mp3, nie jest taki obciachowy jak 3310, 12mb starczy na 1 dzwonek (po co więcej?)

i oczywiście PSP a do tego jakieś fajne gierki…