Telefon do internetu i nie tylko do 300zł

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem drugiego telefonu w zasadzie na chwilę obecną tylko od internetu… Korzystam z karty 36i6 oraz orange więc tu u mnie jest chyba tylko zasięg EDGE więc telefon powinienem posiadać co najmniej technologie EDGE - i co oczywiste możliwość podpięcia do komputera i wykorzystania go jako modem.

Miło by było gdyby był również HSDPA, gdyż może niedługo będzie również dostępny play online ale to chyba mało realne w tej cenie dostać telefon z tą funkcją?

Chciałbym go również czasami użyć jako drugi telefon więc byłoby dobrze gdyby to nie była cegłówka jak sprzed komuny tylko fajny zgrabny telefonik. Nie zależy mi na mp3 czy aparacie - od tego mam inne urządzenia.

Cena to ok. 250 - 300zł… w bdb stanie może być również używany.

Orientuje się ktoś czy jest szansa na fajny telefonik z tymi funkcjami w tej cenie? Na które modele warto zwrócić uwage?

http://www.allegro.pl/item532893972_son … od_ss.html - troche dolozysz i bedziesz mial telefon z gprs , edge , umts i hsdpa , pozatym walkman :stuck_out_tongue: .

HTC Wizard / SPV M3000 / MDA Vario

nie wiem czy znajdziesz jakąś fajną ale za 300zł jakąś wyłapiesz :stuck_out_tongue: