Telefon do internetu

Jaki telefon polecacie(niezbyt drogi)do przeglądania internetu i możliwości grania w gry przez przeglądarki typu plemiona?

Wygodny w obsłudze i w miarę dużym ekranem

Nie ma obecnie przeglądarki mobilnej obsługującej strony “niemobilne” które do działnia wymagają flasha i javy a tego przeważnie wymagają gry “internetowe” , więc internet na telefonach czy palmtopach to jedynie poczta , GG czy skype i podstawowe strony z wiadomościami , nawet strony mobilne , przygotowane specjalnie pod małe ekrany również tragicznie lub działają w ogóle nie działają tam gdzie wymagana jest “java” cza “flash”. Daje to dużo do przemyślenia i zastanowienia się czy żeczywiście taki telefon będzie przydatny jeżeli chodzi o internet i gry online. Jeżeli znalazł już ktoś sposób na uruchomienie np. kurnika na palmtopach czy innych podobnych urządzeniach to chętnie potestuje , bo mnie narazie przez 2 lata nie udało się jeszcze znaleść przeglądarki na której działby “kurnik” i inne strony wymagające “javy”

ja polecam Era G1… w sumie sam nie posiadam tego, ale w salonach Ery można się tym pobawić i pochodzić normalnie po internecie i jak dla mnie to super sprawa :smiley: gdybym miał kasę to bym sobie go kupił, bo na prawdę robi niezłe wrażenie :smiley:

nie wiem czy to ważne, ale na tym Era G1 można normalnie przeglądać Allegro (bez jakich kol wiek zniekształceń)… interia.pl działa też i jest wyświetlana bez żadnych błędów… po prostu taki mały komputerek do internetu… ale to czy jest możliwość grania na tym w gry internetowe to nie wiem… najlepiej przejść do salonu Ery i z nimi pogadać, na pewno będzą wiedzieli :smiley:

pozdrawiam

Do zawansownej javy i flasha w komórkach jeszcze daleko :wink: ale jesteśmy coraz bliżej ;). Pomyśl nad PDA lub smartphonami.

Tiger1012 ,

Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif