Telefon do max 400zł

Witam,

Poszukuje telefonu SE lub Nokia do max 400zł, nie zależy mi na dobrym aparacie. Ma to być telefon do rozmów i SMS, może mieć tez możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą kart. Zależy mi na długim czasie działania bez ładowania.

ja ci z swojej strony polecam k550i bardzo dobry fonik sam go mialem pol roku i bylem zadowolony ma niezla baterie :slight_smile:

teraz mam n73

Jeśli chcesz tylko telefon do rozmowy polecam Nokie 1600 :slight_smile:

Chce żeby miał odt. MP3 :smiley: ,możliwość połączenia z kompem (USB,Bluetooth) i Jave czasami mam ochote sobie w coś pograć lepszego niż snake. :stuck_out_tongue: Na aparacie mi nie zależy ale jak będzie to się nie obraże. :stuck_out_tongue:

n73 na allegro ale szukaj bez sim locka bo ściągnięcie ponad 100zł kosztuje :wink:

i żeby było pudełko…

widziałem już kilka na allegro więc nie będziesz miał raczej problemu…

N73 =D>

K550i #-o

Jak do rozmów to W200i. Mam K550i i też jest super. Sporo gier jest na niego. Całkiem niezły aparat i jak dla mnie MP3 też nie złe. Choć lepsze na Nokia 5300. Nad nią też radził bym ci się zastanowić.

n73 miażdży 5300 i k550i… przecież te fony są mega słabe…

w200i to nawet nie polecaj… jak dla mnie to on nawet 50zł nie jest wart (już moja 3650 jest tańsza i lepsza od tego złomu w200i)

N73 jest znacznie droższa niż 5300 i K550i. Zastanawiam się właśnie nad tymi dwoma 5300 czy K550i. Która z nich dłużej na baterii trzyma? Ale tak naprawde, a nie według producenta. Którą wybrać ?

5300 i k550i to złomy w porównaniu do n73…

lepiej czatuj na allegro i szukaj n73 za 400zł bo naprawdę warto…

chyba że chcesz mieć słaby telefon to bierz te złomy co podałeś…

Nokia trzymała mi ok 3 dni. Teraz SE też. Ja osobiście polecam K550i bo w 5300 2 razy mi się soft rozwalił.

Ja polecam również SE P990i.Aparat jak na 2mpx robi naprawdę znakomite zdjęcia(mogę przesłać Ci jeśli chcesz).Po zdjęciu przedniej klapki telefon jest dużo mniejszy i lżejszy a smsy…To najlepszy telefon jaki miałem do smsów.Na żadnym innym tak szybko i wygodnie nie pisało mi się smsów.

P990i - naprawdę dobry telefon.

z tych to pewno Nokie 5300 Xpress Music.

Nokia N80 lub N73 w tej cenie spokojnie znajdziesz

@ LewaN

daj link z allegro do N80 do max 400zł, albo do N73zł. Fakt, że jak by się uprzeć to znalazła by się N73 coś koło, ale N80 i tak nie opyla się kupować, bo N73 jest better.

n80 ma głupią rozdzielczość i jest stara i w ogóle :stuck_out_tongue:

jak coś to tylko n73 ale trzeba polować na allegro :wink:

Ja mogę sprzedać CI N73 z pudełkiem i wszystkimi akcesoriami za 400zł jak coś to zagadaj na gg.