Telefon do max 700zł

Witam podajcie jakieś modele telefonów nowych do kwoty 700zł… bo mam zamiar coś kupić dzięki

iPhone 2G 8GB

nie podoba mi sie iPhone cos innego ???

Polecam Sony Ericsson C702. Ma najprzydatniejsze funkcje za przystępną cenę :slight_smile:

Ja mam C702 i ogólnie to fajny telefon, tylko soft strasznie czasami przycina. Ogólnie jednak dosyć duży i ciężki, jak na dzisiejsze czasy, no i trochę nieporęczny. Ale jak miałbym wystawić mu ocene to ogólnie 3/5. Aha i jeszcze jedno: Niech Ci nawet przez myśl nie przechodzi Samsung Avila, albo Cookie. Sam miałem Avile, a kolega Cookie. Wszyscy których pytałem, którzy mieli ten telefon mówili, że mają go tak serdecznie dość, że za chwile szczelą nim o ziemie. Po prostu bardzo trudno jest utrafić sobie palcem w konkretny klawisz, a rysika nie ma. Zwłaszcza jak się idze, lub jedzie itp. to bardzo trudno trafić w jakikolwiek klawisz. Po za tym nie da się zmienić tapety, bo są 3 pulpity (w ogóle nie wiem po co?), a tapeta jest jedna (to znaczy musi być jeden obrazek podzielony na 3 części). W ogóle ten telefon jakoś nie przypadł nam (mi i ludziom, których znam, którzy go mieli) do gustu. Podjerzewam, że te wszystkie LG Viewty, są podobne. Ja bym Ci polecał Samsung Omnia I (na II Cię nie stać). Różni się on od Avili tym, że działa na prawdziwym OS’ie (a nie jakimś firmowym bublu), odczytuje pliki Offica, PDF’y, MP3, MP4 itp. (Avila tylko specjalnie skonwertowane Avi)

Może coś z blackberry za tą cene znajdziesz fajne modele…

Może C901 ?

Ja mam avilę i nie widzę żadnych problemów. :smiley: Wystarczy zrobić kalibrację ekranu i nie ma problemu. Poza tym avila odczytuje Office, PDF i MP4. Racja co do Cookie. :slight_smile:

A urządzenie z OS i odpowiednimi programami obsługuje 3x więcej formatów i miażdży “awilę” pod względem funkcji - potrafi nawet edytować dokumenty Office i uwaga… ma Wi-Fi - bardzo przydatna rzecz - coś o czym możesz zapomnieć na tym zachwalanym przez siebie badziewiu. :stuck_out_tongue: Za 700 zł. możesz mieć porządny telefon z systemem. Nie warto zawracać sobie głowy wszelkimi sony eriksonami z dziadowskim systemem SE, szajsungami, LG i pozostałym syfem tego typu.

Za te pieniądze spokojnie dostaniesz na Allegro np. HTC Touch Diamond 1.

Avila nie odczytuje ani doc, ani docx nie mówiąc już o plikach Excela i innych. Jak by ktoś nie wierzył niech sprawdzi w specyfikacji. A Pablo55 ma racje. A kalibracje to zrobiłem jako pierwszą po kupieniu telefonu.

posiadam SE k800i więc chciałbym wybróbowac inny model a poza tym C702 bardzo podobny jest

co do avili to dobrze ze mówisz bo szukałem telefonu z duzym wyswietlaczem dobrym aparatem dzwiekiem i myślałem nad dotykowym ekranem ale nie wiem jak z obsługa dotykowych wyswietlaczy czy jest to przereklamowane czy warto w ogóle … Samsung Omnia – bardzo ciekawy telefon … ale zbyt drogi telefon chce kupic jako nowy nie uzywany więc cena waaha sie od min 700zł używany do ponad 1000zł wiec odpada a nie potrzebuje tak drogiego fona

Dodane 17.01.2010 (N) 19:56

chyba troche przesadziłeś ;p telefon HTC Touch Diamond 1. zajebisty ale cena na allegro najtajtańszego tego modelu to 999zł a nastepna to 1199zł więc jak znajdziesz ofertę za 700zł to przeslij link :slight_smile:

sorki poprawiam sie sa tansze niz 700zł ale uzywane nie chce fona używanego nawet jak by był 2 dniowy :slight_smile:

Dodane 17.01.2010 (N) 20:06

wizualnie nie zachwyca ;/ więc szału nie ma ;p

bo?

kup nowego szmelca i bądź niezadowolony, nic do tego nie mamy… jak dla mnie kupno nowego telefonu przy budżecie 700zł to głupota… bez obrazy oczywiście…

kupując nowy telefon mam gwarancje ze nie jest uszkodzony, fabrycznie nowy i mozna tak wymieniać… takie to trudne???.. a poza tym to nie dyskusja na ten temat czekam na propozycje telefonów do 700zł :wink:

rób jak chcesz ale poprzednicy dobrze radzą , nie ma sensu zakupu nowego za tą cene bo kupując używke masz dużo większy wybór modeli(lepszych) niż w przypadku zakupu nowego. Ja osobiście kupiłem 4 telefony używane w przeciągu 2lat i paru miesięcy i ani razu sie nie zawiodłem :wink: po prostu trzeba kupować z głową, jak to mówią …

no i co konkretnie do tematu to polecam G810 miałem go poprzednio i byłem z niego zadowolony, bardzo dobrze go wspominam, z tym że nie wiem czy (jak już tak bardzo chcesz nowy )dostaniesz jeszcze nówkę skoro jest już G900

Oczywiście chodzi o toshibe

Trochę namieszałeś - G900 jest starsza od G810 (nie jest jej następcą) - jest jeszcze z poprzedniej linii stylizacyjnej - G500/G900.

Co do G810 to można kupić różne używane na Allegro za bardzo niską cenę.

aha to sorry, nie wiedziałem, poprostu coś tam kiedyś obiło mi się o uszy a i nie widziałem już ostatnio nówek na allegro i posugerowałem się numeracją modeli … co nie zmienia faktu że warto zainteresować się G810 ew. jeszcze warta uwagi wg. mnie jest nokia E66 ale to już inny system nie WM6 :stuck_out_tongue:

E66 - sredni telefon ale jesli chodzi o G810 to telefon zajebisty ale ma aparat tylko 3.00 a ja teraz posiadam 3.2 i chciałbym cos więcej w telefonie …

zmień fona na k800i i przebijasz większość 5MPx i wyższych… chyba że wolisz mieć kijowy aparat ale z 8MPx…

hehe mam właśnie k800i aparat może i super ale kręcenie filmików fatalna jakość… dlatego chce zmienić fona na lepszy k800i mam od 2 lat prawie już

A co powiecie na Samsung Jet S8000 ale troche drogi telefon ale parametry ma idealne taki jaki bym chciał miec w telefonie więc szukam podobnego

((( jęsli ktoś jest zainteresowany kupnem k800i zapraszam na gg )))

no nie ma co ukrywać aparat to on miał kiepściutki(śmiało mogę powiedzieć ze leprze fotki trzaskal LG shine który mial aparat 2,5) ale nie do robienia zdjęć kupuje się telefon prawda :stuck_out_tongue: ? mi to nie przeszkadzało absolutnie bo mam normalny wymiarowy aparat cyfrowy 8)

a co do samsunga to po zdjęciach mogę stwierdzić że to ulepszona avilla wiem bo mój ojciec ma aville , więc raczej na 99% nie ma żadnego systemu tylko firmowy badziew (chociaż ta avilla wcale taka zła nie jest :stuck_out_tongue: )