Telefon do multimediów - za 200 złotych

Witam.

Postanowiłem sprawić sam sobie prezent na gwiazdkę. Poszukuję telefonu, który prócz zwyczajnych zadań służyłby do odtwarzania multimediów, głównie filmów.

 

Moje wymagania:

 

  • ekran minimum 3 cale ( tak 3,5 to najlepiej)

  • system w sumie obojętny, ważne by nie było problemu z połączeniem z komputerem i zgrywaniem z niego filmów i muzyki, oraz by nie był skomplikowany.

  • bardzo ważne - płynne odtwarzanie filmów w natywnej rozdzielczości ekranu, w kodekach DviX oraz MP4! (może być też samo MP4)

  • najlepiej plastikowy ekran lub szkło, które nie stłucze się po upadku

  • wejście jack (nieobowiązkowe, są przecież przejściówki)

  • przejrzysta książka telefoniczna

  • wygodne pisanie sms na klawiaturze ekranowej

- bezproblemowa obsługa dużych (16GB i więcej) kart pamięci

 

Budżet 200 złotych. Niestety nie mogę wykroczyć.

 

Myślałem nad:

 

Samsung Galaxy Ace (ekran 3,5 i fajnie wygląda)

Xperia Neo V (miałem w ręce, obsługiwałem i nawet dobry)

Jakieś inne propozycje? Z góry dziękuję za pomoc.

Jeśli jesteś wstanie kupić Neo V za 200 zł to kup. Lepiej aby na nim działał Android 2.3. Żaden Android nie jest prosty.

Nie wiem czy Neo V nie miał szkła, może to tylko dobrze wykonany plastik. Szkło jest znacznie lepsze, nie rysuje się aż tak mocno.

ra-v mi właśnie chodzi o to, by system działał i nic poza tym. Co jakiś czas zainstaluję aplikację i tyle.

 

Szkło jest fajne, ale mi się po prostu zdarzy upuścić telefon, i nie chcę mieć po tym “pajączka” na ekranie.

Android 4.0 + Neo V  i działanie to są 2 różne rzeczy :wink:

Ja nie potrzebuję nowej wersji systemu, tylko by działały filmy, muzyka i inne takie.

A to jesteś z tych co się nie denerwują gdy się telefon przymula ;-) 

Chcesz sobie zaoszczędzić czasu w grzebanie w ROMach (a z tego co widzę to chcesz) to kup Neo V z zainstalowanym Androidem 2.3.

 

Neo V to dobry telefon jeśli możesz go dostać za te 200 zł. Chodzi dobrze na Androidzie 2.3, czyli tym, który producent preinstalował w tym modelu.

Ja bym wział samsunga… Ponoć wszystkie Xperie są jakieś pechowe… Mulą, tną i w ogóle.