Telefon do muzyki i internetu

Witam. Przymierzam się do wymiany telefonu. Głównie na telefonie słucham muzyki, czasem też chce skorzystać z internetu (Wi-fi) , oglądnąć jakiś film na YouTube. Musi też mieć dobry aparat do robienia zdjęć notatek. Budżet max 700 zł na używany telefon. Co polecacie?

Poszukaj sobie w sklepie t-mobile. Tam masz fajną wyszukiwarkę.

Np taki - aparat 5 Mpix AF spokojnie wystarczy. Jakość dźwięku też jest bardzo dobra. Jest oficjalny Android 4, jeśli ktoś ma chęć to może zainstalować.

zainteresował mnie HTC HD2. Nie wiem tylko jak jest z jakością i głośnością muzyki. Szukam coś na ten temat i nie mogę znaleźć. Orientujecie się?

polecam sgs i9000 + kernel semaphore dzięki niemu odpalimy https://play.google.com/store/apps/deta … 2xhcHAiXQ.. do tego dsp manager no i jakieś dobre słuchawki

Użytkownik może nie zrozumieć co napisałeś, więc nie wiadomo czemu go straszysz;-)

Za 700zł możesz poszukać teraz używanego Samsunga Galaxy SII.

Kradziony albo złożony z 3 rozwalonych.

Teraz widzę od 1400

Zwykłe S-ki chodzą po 700.

Jeśli wątek jest nadal aktualny to do muzyki polecam Sony ericsson Live with Walkman, świetnie gra bez żadnych wspomagaczy, internet też da się przejrzeć, do tego ma dość dobry aparat foto a nówkę można już mieć za 500zł.