Telefon do muzyki

Macio117 daj sobie spokój z palmtopem, jeśli to ma być do muzyki to proponuje Ci szczerze wziąść sobie N73. Ja posiadam N73 music edition i jestem bardzo zadowolony. WSzystko chodzi bardzo szybko, żadnej zwiechy. Swietny wyświetlacz, nie spomne o aparacie, który bije na głowe większość komórek. Odtwarzacz jest bardzo dobry ale proponuje zainstalować lepszy dostępny w sieci. Ogólnie telefon jak dla mnie najlepszy. Cena już nie taka wysoka a cena tak szybko nie spadnie, bo nokie są w cenie, więc jak kiedyś będziesz chciał ją sprzedać to dostaniesz dobrą kaskę. za se niestety nie, bo te telefony tanieją z dnia na dzień!

N70 a nawet N73 nie mają wejscia na słuchawki z koncowką 3,5mm , posiadają pop port do którego może i można podpiąć jakąś przejściówke z pop na 3,5mm

085c652bdd65a606.jpg

chodziło mi o nokie n73 music edition, ona ma w komplecie taka przejścówkę.

A czy są basy w tej noki ??

Czy dzwięk z nich jest czysty ??

Macio117, w tej noki masz dwa głośniki stereo, tak więc dźwięk jest świetny nawet przy słuchaniu bez słuchawek. Ja używam słuchawek senheisera i dźwięk jest wyśmienity, lubie basy więc takie słuchawki wybrałem, a ta nokia świetnie je odtwarza.

Również polecam N73, a jeżeli do muzyki to Music Edition- ponieważ masz lepsze słuchawki i bardziej rozbudowany odtwarzacz. Szczerze polecam, bo widziałem ją w akcji, posiada głośnik stereo, który daje, że głowa boli, gra głośniej i lepiej niż każdy SE z serii walkman. Po za tym wczoraj widziałem jedną na allegro w cenie kup teraz za 1085zł, tylko, że niestety zwykłą, ale i zwykła daje lepiej od każdego SE :slight_smile:

Lepiej kupić n73 bez music edition i samemu dokupić przejściówkę, kartę 2GB i porządne słuchawki, oraz samemu wgrać soft me.

kup sobie sanse za 170zł a za reszte jakis pożądny tell 8)

Nokia 5300

tylko że music jest droższa od zwykłej o jakieś 100zł , a “hardwarując” zwykłą do music trzeba wydać troche więcej jak 100we.

Polecam serię Walkman Sony Ericssona. W końcu chyba po to została stworzona…

Zbych1

Z tego co widzę na Allegro to jest to kwestia 300zł, a nie 100 :wink: Pozatym nie wiem jak dobre nokiowskie słuchawki nie dorównają takim creativom ep-630, albo jakimś sennheiserom.

No właśnie, niby po to, a N73, bije ją na łeb… ;]

Dokładnie! zgadzam się w 100% żaden sonyericson nie może się równać z nokią n73!

A czasem nokia n95 nie jest lepsza od n73??

może i lepsza ale zobacz ich ceny

HEHE widziałem,widziałem ceny kosmiczne najtaniej widziałem za 3 tysiące zł, na allegro