Telefon do muzyki

Witam,

Jaki polecacie komórkę do muzyki ??

Z przyjemnością dowiedziałbym się jaka jest najlepsza do tego(chyba nie Alcatel) 8)

…komórke do muzyki xD heh od czego sa MP3?? xD a tak pozatym polecam Samsung’a D600 nieźle chodzi xD a jak jeszcze dokupisz sobie do niego głośniczek to juz wogóle cudo xD koszt głosniczka ok 30 zł PzDR

Chcesz z radiem … (jeśli z radiem to polecam ci nokię 6030 bo ją mam i to super koma ) , a jeśli z mp3 to nokie 6230

albo n-gage ma taki zajefajny dzwiek czysty basik tylko ma jeden minus jest dosc spora

A ile chcesz wydać na ten tel ? Zastanowiłbym się nad SE k750i vs. Nokia 6230i chyba że masz więcej pieniędzy to weź cos innego :slight_smile: i lepszego :slight_smile:

Tylko N73, telefon ideał bez wad, dźwięk super a przy tym masz wszystko czego zapragniesz!

Witam , W 810i i to by było na tyle .

ps.

radio z RDS

512 MB karta w zestawie

słuchaweczki / zamiast standardowych można podpiąć dowolne z jackiem 3,5 mm stereo/

kabelek PC-fon

oprogramowanie

http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/w810i/

Nokia N70 music edition, 2 Gb w komplecie, słuchawki na wejście 3,5mm, czyli jakie chcemy takie sobie przypinamy. Świetny odtwarzacz mp3 z możliwością zainstalowania innego bardziej funkcjonalnego, radio z rds, również można kilka innych powgrywać! tak więc jeśli cię stać na coś lepszego to się nie zastanawiaj!

Osobiście GORĄCO polecam te telefony:

  1. Nokia N91 4Gb/ N91 Music Edition 8Gb

  2. Nokia N95 :smiley:

  3. Nokia N73 Music Edition/ N73 zwykła

  4. Nokia 3250

  5. Nokia N70 Music Edition

A W950i ??

no jeśli Ci zależy tylko na muzyce to warto sobie go kupić. telefon posiada niezwykle duży dysk twardy jak na telefon, najnowszy symbian i nie jest za duzy. szkoda że nie ma aparatu, ale to nie jest aż tak istnotne.

Zdecydowanie N73 z wgranym odtwarzaczem LCG Jukebox, przejścówką AD-15 i słuchawkami Creatice Ep-630 :slight_smile:

Słyszałem, że N73 jest powolny :twisted:

Edit:

Czy jest gdzieś filmik o jakości dźwięku N95 ??

To źle słyszałeś, jest to jeden z najszybszych symbianowców.

Nie przeczę, że nie, ale stać Cię na niego ?? :twisted: :twisted:

Na Allegro widzę na razie jeden egzemplarz za 3600zł.

Wiem, ale tylko dla ciekawości pytałem się, bo max do 1000 a to jest i za dużo :-o

ja polece sony ericssona serie W a dokładniej

lub w800i (kwestia wyglądu)

A W900i jest lepszy??

Tylko szkoda, że aparatu nie ma :frowning:

Na razie to chyba jest najlepszy N73 :-o

ludzie poco kupowac wersje SE W800 lub W900 ? D750i wygląda tak samo, ma to samo oprogramowanie i jest duuzo tańszy nie mówiąc juz o k750i który staniał chyba do 650zł a ma to samo. N73 to telefon super ALE jak ma sie 1500 zł to lepiej dołozyc 300 i kupic palmfona z ekranem 640*480 i windows mobile a także aparatem i siecią gsm. Bo co nowego wnosi Symbian? Widziałem go i szczerze mówiąc to niewiele. Można korzystac z bardzo uproszczonego worda i power pointa i innych uproszczonych programów. Fajny bajer ale w rzeczywistości na k750 też możemy sobie zainstalowac aplikacje podobne do exela itd.

N73 można dostać na allegro za 1100zł.

a z palmfon dzwoni się?/

A jak to by wyglądało jak taką cegłę wyjmuję z kieszeni :-o