Telefon do ok 500zl

Witam.

Szukam dobrego telefonu w tej cenie ok 500 zl moze byc tam minimalnie drozszy:) Jestem zainteresowany firmami Sony Ericsson i Nokia. Tel Walkan i jakis w miare dobry aparat ok 2mpix ale oczywiscie moze byc lepszy. Tel najlepiej rownierz oczywisacie zeby mial karte pamieci Smile… Bardzo bym prosil o jakies rady i linki (moga byc allegro, ale tez storny z specyfikacja techniczna). Cena tak jak powiedzilem ok 500zl. Prosze o jakies propozycje modeli, i o opinie jezeli ktos ma Smile.

Ja zwrocilem uwage m.in na W380i i W580i i ronwierz Nokie 5310 ktora mi siebardzo spodobala:). Co o nich myslicie? moze ma ktos i chcialby sie ze mna podzielic uwagami Smile

Czekam na propozycje:)

Pozdrawiam

jeżeli do słuchania muzy to se walkman, sam mam w810i i nie żałuje… w tych co podałeś będzie bardzo podobnie, no a nokia,to klasyka,ale mi się już te nokie że tak powiem przejadły hhehehe

N73 wyrobisz się w tej cenie albo K800i

Ta nokia N73 troszke dorga ponad 700zl :frowning: a co mzoecie powiedziec o tej 5310? ma dobry glosnik opląca sie go brac?? a moze ktos powie jaki najlepszy jest telefon w tej cenie max do 550zl:) (zeby mila min 2 mpix aparat i by byl muzyczny i oczywsice karta pamieci bluethooth itd:)

albo jeszcze inaczej :slight_smile: zrobilem liste telefonow ktore mi sie podobaja :slight_smile: i wiec tak :slight_smile:

Wszystkie sony ericsson:)

W380i

W580i

W880i

Z600i

W710i

G502i

K770i

S500i

W350i

W660i

W810i

Z710i

Itą nokie 5310

I ktory z tych telefonow byscie polecili?? czy ma kytos moze jeden z tych modeli i moze cos powiedziec:)??

Jaka droga jak się szuka to się znajdzie http://www.allegro.pl/20013_n73.html?id … 954%5D=all

ale w gre wchodzi tylko nowy tel. A co myslisz ( myslicie) o tych co wymienilem ?? ktorego byscie mogli polecic?

Ja Ci polecam Nokię 5200. Sam ją mam i jestem z niej bardzo zadowolony. Co prawda ma słaby aparat (0,3 Mpix) ale takie zdjęcia jakie ten telefon robi są wystarczająco dobrej jakości. http://www.allegro.pl/item398882526_muz … cenie.html

Lub dopłać i kup 5300

OK dizęki, czekam na dalsze prpozcje:)

e51 lub e65 jak chcesz mieć wifi a jak nie potrzebujesz to n73

http://www.allegro.pl/item399222740_now … sklep.html

85 zł się nie zbawi :wink: a telefon bardzo dobry :slight_smile:

żal :x

5200 nie opłaca się brać nawet za 200zł ! przecież to mega słaby fon…

bierz n73 bo nic lepszego nie znajdziesz…

no doklanie za ta kase nie wezme napewno noki 5200 :slight_smile: kurcze a ten N73 jest troszke drogi praie 600zl :frowning:

do zbieraj i kupuj :slight_smile: bo naprawdę warto :wink: kumpel go ma i jest zachwycony :slight_smile: + ma 2 gb pamięci :smiley:

na allegro można wyłapać za 450zł ale trzeba patrzeć codziennie żeby ktoś ci nie sprzątnął…

ostatnio widziałem nawet za 400zł z pełnym kompletem, oczywiście kup teraz :wink:

n73 za 480zł

Porównaj telefony Nokia n73 z Nokią 5200. ma wiele funkcji tylko aparat dużo gorszy. A tak Nokia 5200 jest duuuużo lepsza :x

fanboy… co rodzice kupili dziecku telefon bo był w promocji i teraz dziecko się cieszy bez względu na wszystko?

daruj sobie takie zachowanie bo ja też mogę pisać że 3310 jest lepsza niż n95 bo ma lepszy głośnik :confused:

hehehe dobre :smiley: :smiley: :smiley:

co do tematu to bardzo dziękuje za wypowiedzi :slight_smile: teraz mam dylemat tlyko do 2 modeli w580i czy ta nokia 5310:P juz sam nie wiem :stuck_out_tongue: ktora z nich bedzie wytrzymalsza(tzn woniej siebedzie scierac itd) aa ijeszcze …ktora bedize miala lepszej jakosci dzwiek w sluchawkach??

oba fony są słabe i zastanów się nad n73… przebija podwójnie 5310 :stuck_out_tongue: tak samo w580i…

n73 ma symbiana i to by mu wystarczało :stuck_out_tongue: ale że dodali dobrą optykę, matrycę 3.2mpx, dobrą jakość mp3 to fon staje się bóstwem :smiley:

n73 polecam sam mam ale gydym mial wiecej kasy bym bral n82 pewnie pod koniec roku na nia wymienie:P