Telefon - Dobre zdjęcia i kamera przód/tył, Android, Aplikacje, Internet (Funkcjonalość)

Witam,

przychodzę tutaj do Was bo wiem ze Wy mi dobrze doradzicie biggrin.png

W tytule opisałem prawie wszystko co wymagam od telefonu, telefon będzie głównie służył do robienia zdjęć i kręcenia filmików dlatego zależy mi na dobre jakości a co się z tym wiążę, pojemność więc powinien mieć dodatkowe wejście na kartę, chyba że telefon o pojemności 16GB jest wystarczająco pojemny, jesli odejmiemy od niego 4gb na muzyke. Więc zostają 12 na zdjęcia i filmy - wystarczająco (nie wiem ile mogą zdjęcia i filmy zajmować dlatego pytam)?

Android to proste - na ten system jes tnajwięcej wszelkiego rodzaju aplikacji a na tym mi też zależy. Telefon będzie mi służył tak jakby do pracy będe na nim spędzał dużo czasu, zapewnie sporo w szkole także powinien być w miare fukcjonalny i wygodny w użyciu smile.png

Czekam na waszę propozycje.

Przedział cenowy myślę że  600-700zł - nowy telefon, ale zapewnie polował będe na jakiś używany.

 

Pozdo!

 

Mateusz Turecki

Dużo zależy od tego co rozumiesz przez pojęcie dobrych zdjęć i dobrej kamery, do czego przyrównujesz? Jeżeli do Sony Xperia Z/Z1 to wiadomo, że w cenie 600-700 zł nie znajdziesz nic nawet zbliżonego jakością zdjęć. Poczytaj opinie i testy na temat Sony Xperia L, jakiś czas temu (we wrześniu 2013) wybierałem między nim, a Alcatelem One Touch Idol 6030X. Wówczas L-ka zbierała dość dobre opinie zarówno pod względem szybkości działania jak i jakości aparatu. Slot na kartę microSDHC ma, obsługuje karty do 32 GB.

W tej samej cenie jest telefon HTC One X i jak patrzyłem na recenzje i porównywanie to jest lepszy od Sonego.