Telefon dobry do bluetooth

Witam

Jak w temacie. Czy są obecnie jakieś telefony, które wyraźnie odstają od konkurencji, pod względem długości działania? Nie potrzebuję żadnych innych bajerów w stylu aparat fotograficzny czy ekran dotykowy, które spodziewam się, że również obciążają baterię. Interesują mnie głównie takie aparaty, które pozwolą na długie rozmowy, będę używał zestawu komórka + słuchawka na bluetooth. Może nie ma tak naprawdę wielkich różnic i lepiej kupić np. 2 baterię?

PS Wszędzie piszą ile telefon wytrzyma na czuwaniu, ale to mniej istotne niż łączny czas rozmów.

PS 2 O dziwo nie znalazłem nigdzie podobnych wątków, czyżby rozmowy straciły na znaczeniu ;p?

Nokia 6310i i wszystko jasne :smiley: bateria potrafi trzymać nawet 10 dni no i jest bluetooth, także polecam

Dziwne, z reguły w specyfikacjach podawany jest czas czuwania i orientacyjny czas rozmów.

Przeprowadź rozpoznanie jeszcze raz :slight_smile:

http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gs … ie,1234080 jedyne co można polecić i spełniające twoje wymagania , stary kultowy telefon i nadal w cenie czas rozmów około 7 godzin nonstop , czas czówania około 20dni(ale to Cię nie interesuje) 7 godzin gadania to już chyba max co można wydusić z telefonu , oprócz chinszczyzny noname gdzie inforumują że baterie trzymają pół roku (parodia) a może chinski rok jest znacznie krótszy od naszego, nic innego nie znajdziesz , pozatym słuchawki bluetooth takie najnormalniejsze też nie pozwalają na dłuższą rozmowe jak 3-6 godzin , jedynie chyba jabra robi słuchawki które wytrzymują około 12 godzin rozmowy bez ładowania.

Dodane 19.01.2009 (Pn) 13:35

zwróć uwage że czas czówania jest podawany w godzinach a czas rozmów w minutach i w zasadzie dla zmyły aby ktoś myslał że czas rozmów jest tak długi jak czas czówania wartosci te są prawie identyczne np. czas rozmów 400min czas czówania 400h.

hmm lubię Nokię, ale skoro nie ma tak naprawdę aż tak wielkich różnic, to chyba kupię jakąś komórkę i 2 baterię do tego.

A może kup sobie coś takiego jak latarka ładowana manualnie czyli sciska sie dłonią odpowiedni mechanizm , pojawiły sie w sprzedaży latarki umożliwiające podłączenie i ładowanie również bateri telefonu , pewnie za niedługo pojawią się na rymku same ładowarki bez laterki , ładowanie bateri do pełna podobno godzina sciskania wystarczy , no jak by żyła moja prababcia to by była w zachwycie i powiedziałaby że w czasie 1 wojny już coś takiego mieli. Jak byłem w holandii to tam mieli w sprzedaży dynama do rowerów z możliwością ładowania telefonu w czasie jazdy , a że tam rowerzystów więcaj jak w chinach to urządzenie przydatne.

a może SE K750i?? miałem i polecam dość długo na baterii trzyma.

Ja będziesz z telefony korzystać to kup sobie do telefonu ładowarkę z zapalniczki samochodu i już

Telefon zawszę będzie ci długo trzymać :stuck_out_tongue:

No i też samochód bo bez tego to ładowarka samochodowa bedzię bezużyteczna.

a skąd ty wiesz czy On nie ma przypadkiem samochodu? :expressionless: :expressionless: :twisted:

Bo można to wywnioskować z posta , jeżeli ktoś myśli o 2 bateriach do telefonu to na 95% nie ma samochodu , pozostaje 5 % prawdopodobieństwa że zapomniał że istnieje taki wynalazek jak ładowarka samochodowa.

no fakt, mój błąd sorry

W sumie skoro autor posta będzie rozmawiać przez słuchawkę BT, to głównie na modelu zabawki powinien się skupić, bo co z tego że telefon wytrzyma 6 godzin rozmowy jak słuchawka tylko 4h…

słuchawki jabry podobno 12h wytrzymują na jednej baterii :wink: